„Manchester City“ futbolininkai buvo laikomi akivaizdžiais favoritais UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje, bet 1:3 (0:1) nusileido Liono „Olympique“.

„Lyon“ išsiveržė į priekį 24 min., kai pasižymėjo Maxvelas Cornetas. „Man City“ nekūrė itin pavojingų progų pirmame kėlinyje, bet po pertraukos aštrino savo atakas, o ypač pastebimas buvo Kevinas De Bruyne’as.

Galiausiai būtent jis 69-ąją minutę po gražios atakos išlygino rezultatą.

79-ąją minutę prancūzai vėl išsiveržė į priekį po greitos kontraatakos, kai pasižymėjo Moussa Dembele. „Man City“ reikalavo įvarčio neįskaityti dėl galimos nuošalės ir pražangos, o teisėjams prireikė nemažai laiko, kad priimtų sprendimą. Vis tik įvartį jie įskaitė ir anglams išsigelbėti paliko dešimt minučių.

85 min. šimtaprocentinę progą iššvaistė Raheemas Sterlingas, likęs laisvas metras nuo vartų, bet nesugebėjęs įmušti įvarčio.

Neįmuši tau – įmuša tau. Vos po kelių akimirkų M. Dembele mušė antrą savo įvartį ir didino persvarą iki 3:1.

Čempionų lygos pusfinaliai bus žaidžiami antradienį ir trečiadienį. Pirmajame susitiks Leipcigo „RB Leipzig“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“, antrajame „Lyon“ kausis su Miuncheno „Bayern“.