Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą persvėrė Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie svečiuose 104:84 (21:12, 42:27, 24:22, 17:23) susitvarkė su Majamio „Heat“ klubu.

Serijoje iki keturių pergalių Bostono ekipa pirmauja 2-1, o ketvirtasis mačas bus žaidžiamas ir vėl Majamyje.

Svečiai iniciatyvą perėmė dar pirmajame kėlinyje, kai pelnė 9 taškus be atsako ir nurūko į priekį (12:3). Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas tarp komandų pasiekė ir dviženklį ribą (30:12).

Bostono krepšininkai visiškai dominavo aikštėje ir dar prieš didžiąją pertrauką susikrovė 25 taškų persvarą (61:36).

Trečiajame kėlinyje skirtumas ir toliau tik didėjo (68:41). Persvara rekordinė tapo ketvirtajame kėlinyje (93:64).

Šansų namuose neturėję Majamio krepšininkai susitikimą pralaimėjo 104:84.

Pralaimėjusieji serijoje vis dar verčiasi be traumą patyrusio savo lyderio Jimmy Butlerio.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (11 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jaylenas Brownas (8 atk. kam.) po 22, Kristapas Porzingis 18, Derrickas White‘as 16, Alas Horfordas 9, Paytonas Pritchardas 7, Samas Hauseras 5.

„Heat“: Bamas Adebayo 20 (8/17 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud., 9 atk. kam.), Nikola Jovičius (8 atk. kam.) ir Tyleris Herro po 15, Jaime‘is Jaquezas Jr. 12, Haywoodas Highsmithas 8, Patty Millsas 7.