Dėl nedidelės traumos praleidęs vieną mačą ir šiąnakt į aikštę sugrįžęs Luka Dončičius parodė savo klasę, o slovėno tempiama Dalaso „Mavericks“ (27-25) namuose 111:105 (30:27, 23:30, 30:27, 28:21) įveikė Detroito „Pistons“ (13-39) klubą.

Fantastiškai žaidęs L. Dončičius per 36 minutes pelnė 53 taškus (12/13 dvit., 5/11 trit., 14/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ ilgai pirmavo, bet trečiojo kėlinio pabaigoje „Mavericks“ priartėjo iki vieno taško (83:84). Galiausiai lemiamame kėlinyje Dalaso ekipa perėmė iniciatyvą.

Luka Dončičiaus traukiama „Mavericks“ netrukus po kelių sėkmingų epizodų išsiveržė į priekį 101:97. „Pistons“ dar buvo priartėję iki dvieju taškų, bet tada likus kelioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos užstrigo puolime ir niekaip nesugebėjo užpulti.

„Mavericks“ galiausiai išlaikė trapią, bet pergalingą persvarą 11:105.

Nugalėtojams be L. Dončičiaus dar 12 taškų pridėjo Spenceris Dinwiddie.

Pralaimėjusems Bojanas Bogdanovičius surinko 29 taškus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 53 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 12, Reggie Bullockas 9, Timas Hardaway JaVale'as McGee ir Joshas Greenas po 8.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 29 (5 atk. kam., 4 kld.), Saddiqas Bey 18, Jadenas Ivey 14, Jalenas Durenas  ir Isaiah Liversas po 9.