Domantas Sabonis vėl buvo puikus, bet dėl pražangų lemiamas mačo minutes buvo priverstas stebėti nuo suolo. Vis tik tai nesutrukdė jo atstovaujamai Sakramento „Kings“ (28-21) svečiuose po pratęsimo 118:111 (24:17, 27:36, 27:28, 25:22, 15:8) pranokti Minesotos „Timberwolves“ (27-26).

D. Sabonis per 36 minutes įmetė 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, triskart suklydo, blokavo 2 varžovų metimus ir 6 sykius pažeidė taisykles.

Likus žaisti 3:57 min. ketvirtajame kėlinyje lietuvis dar užsidirbo techninę pražangą, o šeštąją asmeninę pražangą D.Sabonis gavo likus 51 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai „Kings“ tuo metu pirmavo 103:99.

Apskritai „Kings“ kiek geriau pradėjo mačą ir po pirmojo kėlinio pirmavo septyniais taškais. Bet antrajame kėlinyje užvirė atkakli kova, o galiausiai komandos ilsėtis išėjo jau „Timberwolves“ pirmaujant 53:51.

Po pertraukos ir toliau tęsėsi atkakli kova taškas į tašką. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Kings“ pirmavo trimis taškais, bet likus 13 sekundžių Minesotos ekipa smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino. „Kings“ dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet D. Foxo metimas nebuvo tikslus.

Vis tik pratęsime „Kings“ galiausiai įrodė savo pranašumą. Jį „Kings“ pradėjo tritaškiu, vėliau pridėjo dar kelias geras atakas ir pirmavo 114:108.

„Timberwolves“ lemiamu metu prametė kelis metimus ir „Kings“ galiausiai išlaikė pergalingą pranašumą 118:111.

Nugalėtojams De'Aaronas Foxas pelnė 32 taškus, Malikas Monkas pridėjo 19.

Pralaimėjusiems Anthony Edwardsas surink 33 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 33 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gobertas 19 (14 atk. kam.), Jaylenas Nowellas 14,  Jadenas McDanielsas 11 (4 rez. perd.), D'Angelo Russellas 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Malikas Monkas 19 (5 rez. perd.), Domantas Sabonis 17 (7/10 dvit., 13 atk. kam.), Keeganas Murray 13 (13 atk. kam.), Trey Lylesas 11.