Pergalę po dviejų paeiliui patirtų nesėkmių Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (6-6) krepšininkai.Izraelio klubas namuose 84:68 (15:10, 20:17, 18:20, 31:21) įveikė Valensijos „Valencia Basket“ (5-7) komandą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė per paskutinius penkis mačus turnyre.

Valensijos ekipa šiame mače vertėsi be savo lyderio Chriso Joneso.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų ėmė tolti antrajame kėlinyje, kai po penkių taškų be atsako susikrovė dviženklį pranašumą (26:16).

Po didžiosios pertraukos jis dar šiek tiek paaugo (41:27). Nepaisant to, svečiai rankų nenuleido ir sugrįžo į rungtynes, kai atstumas sumenko vos iki 2 taškų (49:47).

Tel Avivo krepšininkai nepalūžo. Šie lemiamo ketvirčio metu susigrąžino dviženklę persvarą, o tašką mače padėjo spurtas 9-0, leidęs susikrauti 18 taškų persvarą (76:68).

Po šio momento ispanams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pergalę – 84:68.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 15 (3/8 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 11, Bonzie Colsonas 10, Wade‘as Baldwinas 9, Jake‘as Cohenas ir Joshas Nebo po 8.

„Valencia Basket“: Xabi Lopezas-Arostegui 15 (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), Victoras Claveras 13 (3/4 trit.), Bojanas Dubljevičius 11, Jaredas Harperis (6 kld.) ir Jasielas Rivero po 7.