Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Buvęs Sebastiano Vettelio komandos draugas Markas Webberis įsitikinęs, kad vokietis anksčiau ar vėliau vėl stos į kovą dėl pergalių.

REKLAMA

Kol kas sportininkui sunkiai sekasi perprasti šių metų „Red Bull“ bolidą ir tai atsispindi piloto rezultatuose. Situacijos nepalenkgvina ir galia „Mercedes“ varikliams negalintis prilygti „Renault“ motoras. Karts nuo karto sportininkui koją pakiša techninės problemos.

Daug geriau šiemet sekasi S. Vettelio komandos draugui Danieliui Ricciardo, kuris jau spėjo iškovoti vieną pergalę ir prieš vokietį lenktynininkų įskaitoje pirmauja 19 taškų.

REKLAMA
REKLAMA

Ne vienerius metus kartu su S. Vetteliu dirbęs M. Webberis tiki, kad daugkartinis F-1 čempionas anksčiau ar vėliau stos į kovą dėl pergalių.

„Manęs nestebina Danielio rezultatai“, – sakė buvęs S. Vettelio komandos draugas M. Webberis.

„Dar prieš sezono pradžią sakiau, kad jis su Vetteliu kovos kaip lygus su lygiu. Visi tada mane laikė pakvaišusiu. Sebas sugrįš į rikiuotės priekį, jam tiesiog reikia daugiau laiko perprasti šių metų bolidą.“

„Sebui dabar sunku, nes „Mercedes“ yra absoliutūs favoritai. Tačiau kai tik atsiras proga kovoti dėl pergalės, Sebas bus tam pasiruošęs. Tą patį galima pasakyti ir apie Alonso. Kai jis pamato, jog gali nugalėti, jis visada atsiduria ten kur reikia.“

„Paskutinėse keliose lenktynėse Sebas atrodė gana gerai. Jis puikiai žino, kad dar išauš jo diena.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų