Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

UEFA prezidentas Michelis Platini atskleidė manantis, jog „Barcelona“ klubo atakų lyderis Lionelis Messi vėl bus pripažintas geriausiu pasaulio futbolininku ir trečius metus iš eilės laimės „Ballon d'Or“ apdovanojimą.

REKLAMA

Argentinos nacionalinės rinktinės garbę ginantis puolėjas yra vienas iš 23 žaidėjų, pretenduojančių tapti geriausiu 2011 metų planetos futbolininku, kuris bus paskelbtas sausio 9 dieną Ziuriche.

Šiemet UEFA prezidentu perrinktas Platini yra vienintelis žmogus, per savo karjerą laimėjęs tris „Ballon d'Or“ apdovanojimus iš eilės, tačiau yra įsitikinęs, jog sausio mėnesį jo rekordą pakartos „Barca“ narys.

REKLAMA
REKLAMA

„Tikiu, jog Messi laimės savo trečiąjį „Ballon d'Or“ apdovanojimą iš eilės. Žinau, kad rekordai turi būti laužomi, todėl tikiu, kad jis gali mane ir aplenkti“, - dėstė UEFA vadovas.

„Į „Juventus“ atvykau būdamas 27 metų, tuo tarpu Messi į „Barca“ atvyko 13 metų. Laikai pasikeitė. Jeigu būčiau užaugęs „Juventus“ klube, būčiau galėjęs iškovoti ir daugiau titulų. Mano seneliai persikraustė į Prancūziją ir aš negaliu dėl to skųstis“, - pridūrė Platini.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų