Estijoje vykusiame tarptautiniame „European Open Men Tallinn“ dziudo turnyre sėkmingai kovėsi Lietuvos atstovai – jie iškovojo po vieną aukso bei bronzos medalį ir komandų rikiuotėje užėmė trečiąją vietą.

Nugalėtoju tapo Marius Paškevičius, nepalikęs varžovams vilčių svorio kategorijoje per 100 kg. Burtų valia ketvirtfinalyje kovas pradėjęs lietuvis nugalėjo baltarusį Aleksandrą Vachaviaką, pusfinalyje įveikė olandą Roy Meyerį, o finale įrodė savo pranašumą prieš lenką Maciejų Sarnackį.

Bronzos medaliai šioje svorio kategorijoje atiteko jau minėtiems Baltarusijos ir Olandijos atletams.

Svorio kategorijoje iki 90 kg bronzos medaliu pasipuošė Karolis Bauža. Aštuntfinalyje lietuvis nugalėjo britą Michaelą Horley, tačiau ketvirtfinalyje turėjo pripažinti šios svorio kategorijos nugalėtoju tapusio šveicaro Cirilo Grossklauso pranašumą.

Vėliau paguodos turnyre K. Bauža nesunkiai susitvarkė su portugalu Tiago Rodriguesu, o kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo Aloną Sassoną iš Izraelio.

Šios svorio kategorijos finale C. Grossklausas įveikė latvį Aigarą Milenbergą, o kitas bronzos medalis atiteko olandui Noeliui Van T Endui.

Kiti turnyre dalyvavę Lietuvos dziudo atstovai – Vytautas Skilinskas (iki 66 kg), Kęstutis Vitkauskas, Regimantas Rybinas, Deividas Tarulis (visi iki 73 kg), Ovidijus Varnas (iki 90 kg), Marius Labalaukis (iki 100 kg) bei Žilvinas Zabarskas (virš 100 kg) į pirmuosius aštuntukus nepateko.

Iš viso Taline vykusiame turnyre dalyvavo 156 atletai iš 21-os valstybės.