Prienų „Tonybet“ komandos sezono lyderis Mindaugas Lukauskis džiaugiasi sėkmingu sezonu tiek sau pačiam, tiek komandai. Tačiau krepšininkas atskleidė, kad kitą sezoną Prienuose nežais.

„Sezonas man asmeniškai buvo sėkmingas. Žinoma, tai yra treneriu ir komandos draugų dėka. Puikus sezonas buvo ir visai mūsų komandai. Manau, kad tai buvo vienas iš geresnių sezonų“, – sezoną apibendrino M.Lukauskis.

– Ar prieš sezoną tikėjotės, kad būsite tokios geros sportinės formos?

– Gerą sportinę formą stengiuosi palaikyti visada. Sportuoju tiek vasarą, tiek kai neturiu kontrakto. Nesėdi namuose ir nelauki, kol atsiras komanda, nuvažiuosi ir sportuosi. Būdavo žaidėjų, kurie neturėdavo klubų, su jais žaisdavau krepšinį. Tačiau turiu asmeninius trenerius, su kuriais dirbu visą vasarą. Aš savo sportinę formą stengiuosi palaikyti visus metus. Rezultatas yra.

– Kalbant apie vasarą, kada galvojate pradėti treniruotis ir ruoštis sezonui?

– Dabar gal kokią savaitę pailsėsiu, tada su šeima atostogausime. Galbūt prieš atostogas šiek tiek pajudėsiu, tačiau tikrasis darbas prasidės po atostogų. Tai jau yra įprasta. Daugelis komandų pasiruošimą sezonui pradeda rugpjūčio pradžioje, todėl yra naudinga po truputį įsivažiuoti nuo liepos pabaigos.

REKLAMA

– Ar jau spėjote pagalvoti apie kitą sezoną?

– Nėra ką galvoti. Sezonas baigėsi, agentai dirba ir lauksiu pasiūlymų.

– Ar vedate derybas su kokia nors komanda?

– Ne.

– Tačiau kitą sezoną Prienuose nežaisite?

– Ne.

– Jums buvo įteiktas garbingiausio LKL sezono žaidėjo prizas. Kaip manote, kodėl?

– Nebuvau iki šiol girdėjęs apie tokį apdovanojimą. Tikrai malonu, kad buvau išrinktas garbingiausiu žaidėju. Kodėl būtent aš? Tikriausiai reikėtų klausti tų, kas rinko. Na, esu nekonfliktiškas, su teisėjais nesipykstu. Tikriausiai, tai yra viena priežasčių.

– Gal pagalvojate, kiek dar sezonų būsite pajėgus žaisti aukštu lygiu?

– Kol yra tos energijos, tol žaidi ir sportuoji. Svarbiausia, nėra traumų. Baigėsi sezonas, laukiame kito. Žiūrėsime, kas bus po jo. Jeigu bus noras ir sveikata, žaisiu toliau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų