Lietuvos krepšinio rinktinė rezultatu 78:76 (19:24, 20:18, 25:11, 14:23) įveikė Suomijos krepšininkus. Po rungtynių ekipos įžaidėjas Mantas Kalnietis teigė, kad blogą žaidimą nulėmė kvaili sprendimai.

„Neįvertinome priešininkų, o be reikalo. Nors atrodo, kad žaidėme susikaupę, bet ne tiek, kiek reikėjo. Suomijos rinktinė turi gerų žaidėjų, jie šiandien žaidė daug smagiau nei mes. Neišpildėme to, ką buvome sutarę prieš rungtynes ir pasipylė neteisingi sprendimai. Buvo kvailų sprendimų ir kvailų atakų, taip žaisti negalima“, - sakė M. Kalnietis.

Įžaidėjas teigė, kad tai buvo prasčiausios rungtynės šiais metais: „Manau, tai buvo prasčiausios draugiškos rungtynės. Mes neėjome į priekį, o žengėme žingsnį atgal. Turime ištaisyti visas klaidas. Jeigu mums pavyktų žaidimą treniruotėse perkelti į aikštelę, viskas butų gerai, bet dėl to reikia daug dirbti.“

Adas Juškevičius teigė, kad nuo pat rungtynių pradžios komanda neįvykdė išsikeltų tikslų.

„Kažkaip nesusikaupėme nuo pat pradžių. Gerai treneris pasakė, kad išėjome pasiimti lengvos pergalės ir galvojome, kad suomiai mums ją lengvai atiduos. Dabar visi tą krepšinį moka žaisti, o Suomijos rinktinėje visi žaidėjai yra metikai. Akcentavome tai, kad neleisti mesti tritaškių, o jie mus „užmėtė“ nuo pat pradžių“, - kalbėjo A. Juškevičius.

Krepšininkas teigė, kad atsigavo psichologiškai po sėkmingo pasirodymo, per kurį į varžovų krepšį įmetė 8 taškus: „Man šis pasirodymas labai svarbus, nes anksčiau nesisekė, dabar pajaučiau, kad galiu žaisti ir galiu padėti komandai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų