M. Kalnietis: nebuvome fiziškai pasiruošę grumtynėms su ukrainiečiais Specialiai Balsas.lt iš Slovėnijos

Vieta ketvirtfinalyje ir varžovų laukimas – tokiomis nuotaikomis po paskutinio mačo su ukrainiečiais gyvena Lietuvos rinktinė. Visas tris pergales iškovoję lietuviai galutinę vietą E grupės lentelėje sužinos po Prancūzijos ir Serbijos rinktinių mačo.

4 taškus rungtynėse su Ukrainos komandą pelnęs vienas iš mūsiškių lyderių Mantas Kalnietis džiaugėsi, kad darbas atliktas tik ne taip kaip buvo planuota: „Šiek tiek ne taip, kaip mes norėjome, bet manau, jog iš dalies tai yra gerai. Sunkesnė pergalė eilinį kartą parodė, kokia esame komanda. Prieš rungtynes ne visai taip susikoncentruojame kaip turėtume ir nerodome tokio žaidimo, kokį turėtume.

Gynyboje žaidžiame kažkiek ramiau ir neatsiduodame tiek, kiek turėtume. Aš asmeniškai ant savęs pykstu, nes kai pagalvoju, kad jau viskas visai neblogai klostosi, atsipalaiduoju. Gavome signalą, jog nesame dar tokie geri. Geri būname tuomet, kai rungtyniaujame kartu ir stengiamės iš visų jėgų. Prieš ketvirtfinalį buvo visai nebloga pamoka.“

– Atsipalaidavimą lėmė užsitikrinta vieta ketvirtfinalyje? , – paklausėme M. Kalniečio.

– Nežinau tikslių priežasčių, bet akivaizdu, jog tai buvo. Dvejos rungtynės laimėtos rodant neblogą žaidimą. Nors treneris akcentavo susikaupimą, bet kažkur pasąmonėje užsifiksavo toks dalykas, kad visai neblogai mes žaidžiame. Tokie dalykai neturėtų išryškėti. Matysime, kaip čia viskas susiklostys. Reikia pirmos vietos grupėje ir ketvirtfinalyje visa komanda turi būti maksimaliai susikoncentravus. Esame tokia komanda, kuri gali prieš visus pralaimėti ir visus nugalėti.

REKLAMA

– Ukraina žaidė labai grubiai?

– Ne, jie žaidė savo žaidimą. Tiesiog mes nebuvome tiek fiziškai pasiruošę tokioms grumtynėms. Jie mus stūmė, bet mes jiems nedavėme atgal.

– Ar gaila, kad broliai latviai keliauja namo?

 Čia jau ne mūsų problemos. Jie turėjo spręsti savo bėdas. Būtų laimėję, būtų patekę į ketvirtfinalį. Nieko nepadarysi, toks krepšinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų