Nesėkme „Eurobasket 2013“ turnyrą pradėjusios Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis pripažino, kad komanda buvo susikausčiusi, nes tai buvo pirmos čempionato rungtynės.

„Natūralu, jog mums reikėjo viso to greičiau atsikratyti. Per daug švaistėme metimus, nes lankai čia kietesni ir mums gal reikėjo daugiau „versti“ iš po krepšio. Gynyboje buvo momentų, kai padarėme klaidų, tačiau ji nebuvo tragiška. Puolime neišpildėme savo derinių. Jie mus išmušė iš savo žaidimo, o mes vėliau nepataikėme net laisvi“, – teigė 17 taškų pelnęs ir tris rezultatyvius perdavimus atlikęs M.Kalnietis.

– Treneris sakė, kad išėjote į aikštelę kaip nugalėtojai. Neužmigdė ant laurų tos pergalės kontrolinėse rungtynėse?

– Nežinau. Nemanau. Gal treneriams iš šono vienaip atrodė, bet mums gal kaip tik reikėjo jausti daugiau pasitikėjimo. Sunku dabar pasakyti. Tas jaudulys buvo ir mums tai nepadėjo.

– Ko galima laukti rytojaus rungtynėse su makedonais?

– Pirmas dalykas, mes negalime liūdėti, nes iki rytdienos rungtynių yra labai mažas laiko tarpas. Čia jau nieko nepakeisi, o ryt vėl laukia sunkios rungtynės. Mes daugiau neturime teisės klysti, o svarbiausias dalykas bus sustabdyti McCalebbą bei jų metikus. Laukia sunkios rungtynės ir turime joms pasiruošti per tiek laiko, kiek turime.

REKLAMA

– Kas sunkiausia žaidžiant gynyboje prieš B. McCalebbą?

– Sunkiausiai jį sustabdyti tada, kai jis įsibėgėja. Greitis jo nežmoniškas. Reikia visada laikyti atstumą, tačiau net ir laikant atstumą ir leidus jam įsibėgėti, sustabdyti yra neįmanoma. Jis eina tarsi uraganas. Jei eina žaidėjas padėti, jis gerai numeta kamuolį. Žodžiu, bus darbo.

Europos vyrų krepšinio čempionato pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė neprilygo Dušano Ivkovičiaus vadovaujamiems serbams ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą 56:63.

Daugiau naujienų iš „Eurobasket 2013“ – skaitykite čia.

TAIP PAT SKAITYKITE:

D. Ivkovičius guodė lietuvius: jūs tikrai kovosite dėl medalių

J. Kazlauskas po serbų antausio: nesusitvarkėme su jauduliu

J. Mačiulis su apmaudu: išėjome į aikštę kaip nugalėtojai


Rašyti komentarą...
T
Tiesiogiai
2013-09-05 18:09:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiogine transliacija ziurekite cia : filmaionline.in/tv3-tiesiogiai.html
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų