Netikėta pergale Europos taurės turnyro pirmąjį atrankos etapą pradėjo Manto Česnauskio Slupsko „Energa Czarni“ ekipa, kuri namuose net keturiolikos taškų skirtumu 76:62 įveikė Kazanės „Unics“ klubą.

M.Česnauskis nugalėtojams per 20 su puse minutės pelnė 12 (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 2/2, baudos 2/4) taškų, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Unics“ klube rungtyniaujantis buvęs žalgirietis Marko Popovičius per daugiau nei 35 minutes surinko 5 (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/6, baudos 2/4) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo net 7 kartus ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Energa Czarni“: D.Bennett ir J.Straight - po 15, J.Ingram 12 (6 atk. kam.).

„Unics“: K.Lončar 25 (dvitaškiai 11/15, baudos 4/5, 9 atk. kam.), V.veremejenko 10 (9 atk. kam.), T.Kirksay 9.