Luka Dončičius buvo įspūdingas, bet Dalaso „Mavericks“ (29/23) komanda NBA pirmenybėse patyrė nesėkmę po pratęsimo.

Ricko Carlisle’o auklėtiniai namuose 114:120 (28:30, 23:21, 25:34, 27:18, 11:17) pripažino Oklahomos „Thunder“ (16/34) pranašumą.

Nugalėtojams Lu Dortas surinko 30 taškų, iš jų 14 taškų iš eilės įmetė pratęsime. Naujokas Tre Mannas pelnė 29 taškus ir rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Thunder“ komanda pirmą kartą nuo gruodžio 22 dienos laimėjo antras rungtynes iš eilės.

Pralaimėjusiems L. Dončičius surinko 40 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Abi komandos neturėjo savo žvaigždžių. „Thunder“ žaidė be Shai Gilgeous-Alexanderio, šeimininkams nepadėjo Kristapas Porzingis.

Pratęsimą nulėmė „Thunder“ žaidėjo Kenricho Williamso taškai likus beveik aštuonioms sekundėms, vėliau L. Dončičiaus metimas buvo netikslus.

Per papildomas penkias minutes svečiai nei karto neatsiliko ir jie į priekį iš karto pabėgo dėka L.Dorto 14 iš eilės pelnytų taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (10 rez. perd.), Reggie Bullockas 23, Jalenas Brunsonas 20, Maxi Kleberas 10.

Thunder“: Lu Dortas 30 (6 atk. kam.), Tre Mannas 29, Joshas Giddey 14 (10 rez. perd.), Darius Bazley 13, Ty Jerome’as 11.