NBA čempionate Indianos „Pacers“ komanda nesėkmingai bando vytis atkrintamųjų varžybų traukinį.

Be Domanto Sabonio likę „Pacers“ (19/34) namie 118:119 (34:28, 33:25, 21:33, 30:33) pralaimėjo prasčiausiai lygos komandai Orlando „Magic“ (12/41).

Antras rungtynes iš eilės praleidęs D. Sabonis yra įtrauktas į Covid-19 protokolą. Tiksli jo sugrįžimo į aikštę data nėra žinoma.

Iki šios dvikovos „Magic“ prieš „Pacers“ buvo pralaimėję šešerias rungtynes iš eilės.

Praėjusią naktį Indianoje po dviejų kėlinių užtikrintai 67:53 pirmavo šeimininkai, bet po didžiosios pertraukos „Magic“ surengė spurtą. Svečiai per kelias minutes panaikino turėtą 17 taškų pranašumą.

Rungtynių pabaigoje pražangomis stabdyti „Magic“ krepšininkai išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo tik 12-ą pergalę sezone.

„Pacers“: Caris LaVertas 26 (9/18 dvit.), Terry Tayloras 24 (9/13 dvit., 16 atk.kam.), Torrey Craigas 22, Lance'as Stephensonas 14.

„Magic“: Gary Harrisas 22, Wendellis Carteris 19 (18 atk. kam.), Franzas Wagneris 17, Cole'as Anthony 15.