• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
28

Viltis susigrąžinti Baltijos taurę į Lietuvą ir vėl dužo. Lietuvos futbolo rinktinė savų sirgalių akivaizdoje 1:1 (3:4) nusileido estams ir toliau liko be trofėjaus

REKLAMA

Paskutinį kartą 2010 m. taurę laimėjusi Lietuvos rinktinė į aikštę žengė su vienu tikslu – grąžinti ją namo. Visgi sėkmė nuo lietuvių nusisuko baudinių serijoje, kurioje užtikrinčiau pasirodė Estijos futbolininkai. 

Jau antrą kartą tokiu pačiu scenarijumi Baltijos taurės finalą pralaimėjo vartininkas Edvinas Gertmonas. Po rungtynių žaidėjas neslėpė liūdesio dėl tokių aplinkybių. 

„Labai kartu, ypač man. Nežinau, net kaip pakomentuoti, tragedija, jau du kartai iš eilės“, – sakė jis. 

Su žurnalistais po rungtynių bendravęs vartininkas teigė, kad lietuviai šiandien turėjo ne vieną gerą progą, buvo pasiruošę po sėkmingo pusfinalio su Latvijos komanda, tačiau vienas aspektas lėmė Estijos pranašumą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tiesiog kamuolio kontrolė buvo daugiau pas estus, – sakė jis. – Gynėmės gerai, jei taip žiūrint, tai progos mūsų geresnės buvo, tiesiog kamuolio kontrolė buvo pas juos. 

REKLAMA

Padarė jie stebuklingą įvartį, nežinau, kaip jis ten įkrito. Sunkios rungtynės tikrai. 

Po rungtynių Latvijoje tikrai buvo (tikėjimo). Žinojome, kad su estais bus sunkiau, ruošėmės tam, bet ištempėme iki baudinių ir pralošėme.“

Savo komandos draugui antrino ir vienintelio lietuvių įvarčio autorius Giedrius Matulevičius. 

„Labai didelis nusivylimas. Kaip žinote, labai ilgą laiką nelaimime šios taurės, buvo didelė galimybė, nes žaidėme namie, tai didelis liūdesys. 

REKLAMA
REKLAMA

Kamuolys šiek tiek per mažai laikėsi pas mus, jie kontroliavo. Trūko šiek tiek kokybės su kamuoliu, kad išeitume į atakas. 

Kaip ir patys matėte, pagrindines progas sukūrėme mes – dvi štangos, o jie nesukūrė didelių momentų“, – kalbėjo marijampolietis. 

Skaudi, bet gera patirtis

84-ą minutę lygiąsias išplėšęs G. Matulevičiaus įvartis buvo atsakas į sėkmingą varžovų ataką. Tiesa, jų sėkmė buvo netikėta mūsiškiams. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Iš krūvos net nepamačiau, kaip jis ten jį pramušė ir išlindo jis jau už manęs. Kuriozas, tokių būna“, – atvirai sakė kamuolio nesulaikęs E. Gertmonas. 

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui komandos viską tarsi pradėjo nuo nulio. Pirmieji mušti 11 m baudinio ėję lietuviai iškart krito į duobę, nes savo smūgius netiksliai pasiuntė ir Justas Lasickas, ir Fiodoras Černychas. 

„Pasiruošimas irgi turi daug reikšmės, bet ir loterija, – kalbėdamas apie pasirodymą su baudiniais kalbėjo E. Gertmonas. – Estai sumušė geriau, būkime teisingi. Reikia pradėti gerai. Jeigu tu pradedi nesėkmingai, tai dar blogiau nei pradėtum antras.“

REKLAMA

„Bet kokį finalą skaudu pralaimėti, bet baudiniai tokia loterija. Šiandien mums nepasisekė. 

Mušėme beveik kiekvieną dieną po treniruotės, skyrėme tam dėmesio, bet to, kas yra treniruotėse, negalima lyginti su varžybomis“, – komandos draugui pritarė ir G. Matulevičius. 

Nors nusivylimo – daug, tačiau E. Gertmonas teigė, kad tokia patirtis gali gerai pasitarnauti ateityje. 

„Čia gali ieškoti tų sliekų, bet visko mokytoja geriausia yra patirtis. Analizuosime, kas buvo ne taip, kur trūko, kur klydome ir pasimokysime iš šito.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų