LKL šeštadienio intriga: ar Virginijaus Šeškaus sugrįžimas į Vilnių nustebins?

LKL čempionate netrūksta įdomių kovų. Šeštadienį laukia dvejos rungtynės, tačiau labiausiai intriguoja Virginijaus Šeškaus sugrįžimas į Vilnių! Ar pergales skinantys prieniškiai sostinėje pateiks staigmeną stringantiems Nicola Marcelo auklėtiniams?

 

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Prienų-Birštono „Vytautas“ (šeštadienis, 17 val., Vilnius, TV6)

 

„Šiauliai“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (šeštadienis, 17 val., Šiauliai, tv3.lt)

 

 

Virginijus Šeškus grįžta į Vilnių ir pirmą kartą stoja akis į akį su buvusia komanda. Nesuvestų sąskaitų tikrai netrūks. Būtent dabartinis „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola vasarį kiek skandalingai pakeitė strategą prie Vilniaus klubo vairo. Tačiau argentinietis kažkuo nenustebino ir ženkliai nepagerino „Lietuvos ryto“ žaidimo. Ar prie V. Šeškaus būtų buvę geriau?

Intrigos tikrai netrūksta, nes „Vytauto“ krepšininkai galingai pradėjo sezoną (6/1) ir nepralaimi jau 5 rungtynių iš eilės. Nenuspėjamas Prienų-Birštono klubas sezono pradžioje pasikandžiojo su „Žalgiriu“, bet namuose sensacijos nepateikė. Prieš „Vytauto“ ir „Lietuvos ryto“ susirėmimą akivaizdžiu favoritu laikomi M. Nicolos auklėtiniai. Ar Vilniuje išvysime siurprizų?

„Šiauliai“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ LKL sezoną pradėjo ne taip, kaip norėjo. Abiejų jų komandų pergalių ir pralaimėjimų grafoje dega neigiami skaičiai. Pergalė labai reikalinga ir šiauliečiams, ir klaipėdiečiams, bet nugalėtojas tik vienas. Kur kas geresnėje situacijoje yra „Neptūnas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų