LKL savaitės prognozė: koks bus Virginijaus Šeškaus sugrįžimas į Vilnių?

LKL čempionate netrūksta įdomių kovų. Artėjantį savaitgalį taip pat laukia be galo intriguojantis mūšis. Virginijus Šeškus sugrįžta į Vilnių!

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Prienų-Birštono „Vytautas“ (šeštadienis, 17 val., Vilnius, TV6, tv3.lt.)

Virginijus Šeškus grįžta į Vilnių ir pirmą kartą stoja akis į akį su buvusia komanda. Nesuvestų sąskaitų tikrai netrūks. Būtent dabartinis „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola vasarį kiek skandalingai pakeitė strategą prie Vilniaus klubo vairo. Tačiau argentinietis kažkuo nenustebino ir ženkliai nepagerino „Lietuvos ryto“ žaidimo. Ar prie V.Šeškaus būtų buvę geriau?

Intrigos tikrai netrūksta, nes „Vytauto“ krepšininkai galingai pradėjo sezoną (6/1) ir nepralaimi jau 5 rungtynių iš eilės. Nenuspėjamas Prienų-Birštono klubas sezono pradžioje pasikandžiojo su „Žalgiriu“, bet namuose sensacijos nepateikė. Prieš „Vytauto“ ir „Lietuvos ryto“ susirėmimą akivaizdžiu favoritu laikomi M.Nicolos auklėtiniai. Ar Vilniuje išvysime siurprizų?

„Šiauliai“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (šeštadienis, 17 val., Šiauliai, tv3.lt.)

Abi komandos LKL sezoną pradėjo ne taip, kaip norėjo. Abiejų jų komandų pergalių ir pralaimėjimų grafoje dega neigiami skaičiai. Pergalė labai reikalinga ir šiauliečiams, ir klaipėdiečiams, bet nugalėtojas tik vienas. Kur kas geresnėje situacijoje yra „Neptūnas“.

REKLAMA

Alytaus „Dzūkija“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (šeštadienis, 17 val., Alytus, tv3.lt.)

Puiki galimybė „Pieno žvaigždėms“ nutraukti nelemtą pralaimėjimų seriją. Penkiskart iš eilės pralaimėję pasvaliečiai į Alytų atvyksta įtūžę. Ir jau vis gerindami žaidimą. Mantas Šernius savo komandoje mato vis daugiau pozityvių ženklų, o „Dzūkija“ krapštosi LKL turnyro lentelės dugne.

Tačiau Alytuje vargsta visi „Dzūkijos“ varžovai. Pralaimėjimų liūne tūnančioms „Pieno žvaigždėms“ dar reikės įrodyti savo meistriškumą.

Kėdainių „Nevėžis“ – Kauno „Žalgiris“ (sekmadienis, 17 val., Kėdainiai, TV6, tv3.lt.)

Žalgiriečių laukia lengva netolima kelionė ir gera treniruotė kitoje arenoje. Kėdainiai turės galimybę išvysti Lietuvos čempionus, gausiau nei įprasta miestiečiai susirinks į areną ir pasidžiaugs krepšinio reginiu. Bet labai abejotina, kad „Nevėžio“ pergale.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų