Kaune pasibaigė pirmosios LKL pusfinalinio rungtynės tarp vietos „Žalgirio” ir „Šiaulių” ekipos. LKL čempionai neleido suabejoti savo pranašumu ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 100:76 (28:21, 25:17, 28:17, 19:21).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 5:0, tačiau Donato Zavacko, Mariaus Prekevičiaus ir Gedimino Maceinos metimai padėjo svečiams persverti rezultatą – 8:7. DeJuano Collinso ir Jono Mačiulio pastangomis žalgiriečiai vėl išsiveržė į priekį – 14:10. Kauniečiams nesisekė stabdyti priekinės “Šiaulių” linijos žaidėjų, kurie taškus pelnydavo tiek iš arčiau, tiek nuo tritaškio linijos. Paskutinę kėlinuko minutę du tolimus metimus pataikė Dainius Šalenga ir “Žalgiris” įgijo 7 taškų pranašumą – 28:21.

Antrame kėlinuke skirtumas kurį laiką laikėsi nepakitęs, tačiau ketvirčiui įpusėjus dvitaškį pelnė Mamadou N’Diaye, tolimą metimą pridėjo D.Šalenga ir “Žalgiris” atitrūko – 43:30. Kėlinukui baigiantis kauniečių pranašumą padidino taiklūs Marcuso Browno ir J.Mačiulio metimai – 53:38.

Po didžiosios pertraukos kartojosi antrojo kėlinuko scenarijus. Šiauliečiai kurį laiką neleido šeimininkams dar labiau padidinti pranašumo, tačiau “Žalgiris” pamažu vis didino atotrūkį – 67:46. “Šiauliai” sumažino skirtumą iki 17 taškų, tačiau kauniečiai laimėjo dar vieną “sausą” atkarpą ir padidino persvarą iki 26 taškų – 77:51. Po techninės Gorano Jurako pražangos svečiai pelnė kelis taškus, tačiau “Žalgiris” sėkmingai užbaigė ketvirtį – 81:55.

Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas – “Žalgiris” iškovojo lengvą pergalę rezultatu 100:76.

“Žalgiris”: M.N’Diaye 18, J.Mačiulis 14, M.Brown (5 rez. perd.) ir D.Šalenga – po 12, M.Popovič (5 rez. perd.) ir D.Collins (5 rez. perd., 5 atk. kam.) – po 11, G.Jurak (4 rez. perd.) 9.

“Šiauliai”: D.Zavackas 22, V.Praškevičius 13, M.Prekevičius 10, G.Maceina 8.