Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp čempiono titulą ginančio „Liverpool“ ir priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančio „West Brom“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Sadio Mane 12-ąją minutę krūtine susistabdęs kamuolį puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Karlanas Grantas 73-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Semi Ajayi 82-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Roberto Firmino 90-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau svečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo fantastiškai kamuolį atrėmęs Samas Johnstone‘as.

S.Mane 94-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.