Vakar buvo sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynės. Jose susitiko amžini priešai – dvi Liverpulio miesto komandos: „Liverpool“ ir „Everton“.

Legendiniame „Anfieldo“ stadione vykusiame derbyje abi ekipos nieko nelaukė ir jau nuo pirmų minučių ėmė ieškoti kelių link varžovų vartų. Bene realiausią progą pirmajame kėlinyje turėjo „Liverpool“ futbolininkai, tiksliau ispanų snaiperis Fernando Torresas, kuris 28 minutę pabėgo nuo varžovų gynėjų, bet atsidūręs vienas prieš „Evertono“ vartininką Timą Howardą įsigudrino pataikyti į virpstą.

Po pertraukos didesnę iniciatyvą ir vėl rodė šeimininkų teisėmis žaidę Rafaelio Benitezo auklėtiniai. Puolime daugiausia darbavosi Dirkas Kuytas ir Fernando Torresas, tačiau jiems vis pritrūkdavo tikslumo arba sėkmės. Vis dėlto 69 minutę „raudoniesiems“ pagaliau pavyko pralaužti ledus, kai įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo ekipos kapitonas Stevenas Gerrardas – 1:0.

Po praleisto įvarčio atkuto ir „Everton“ vienuolikė, kuri po truputį ėmė grasinti Pepes Reinos vartams. Tiesa, „Liverpool“ gynėjai gana patikimai gynėsi ir priešininkams per daug erdvės savo aikštės pusėje nesuteikė. Tačiau „Everton“ spaudimas vis didėjo, o 87 minutę jis davė ir savo vaisių. Po Mikelio Artetos pakelto baudos smūgio pirmas prie kamuolio suskubo iš Sami Hyypia globos sumaniai išsivadavęs Timas Cahillas, kuris galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė tašką savo komandai – 1:1.

Šiomis lygiosiomis labiausiai turbūt džiaugiasi „Manchester United“ ir „Chelsea“ klubai, kurie savo savaitgalio rungtynėse šiaip ne taip išnešė sveiką kailį ir toliau kaunasi dėl „Premier“ lygos aukso.