Portlando „Trail Blazers“ (28/18) pirmoje rungtynių dalyje miegojo, tačiau sutvarkė reikalus, kai labiausiai reikėjo.

Damiano Lillardo ir CJ McCollumo vedama ekipa išvykoje 122:117 nugalėjo Toronto „Raptors“ (18/28).

Šeimininkai išgyvena visišką krachą. 2019 m. NBA čempionai per paskutiniąsias 15 rungtynių sugebėjo laimėti vos du kartus.

Pirmąsias 24 minutes „Raptors“ laikė varžovus už pavadžio ir pirmavo, tačiau pametė rungtynių kontrolę po pertraukos. „Blazers“ laikė pranašumą savo rankose, tačiau nesugebėjo jo padidinti iki dviženklio.

Likus daugiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, Portlando pozicijas sudrebino Fredo VanVleeto tolimas metimas (111:110). Visgi nuo šio momento sėkmingai atsispyrę svečiai padidino pranašumą, o likus minutei vinį kalė CJ McCollumo dvitaškis su varžovo pražanga.

Pralaimėtojams nepadėjo pagrindinis įžaidėjas Kyle'as Lowry.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26, F. VanVleetas 20, OG Anunoby 19 (10 atk. kam.), Chrisas Boucheris 18 (11 atk. kam.) taškų.

„Trail Blazers“: CJ McCollumas 23, D. Lillardas 22 (11 rez. perd.), Derrickas Jonesas 16, Robertas Covingtonas ir Normanas Powellas po 13 taškų.