Likę trys „Superlygos“ klubai jau ramūs – UEFA sustabdė bylos nagrinėjimą bet sankcijas pritaikė „Premier“ lyga

Europos futbolo valdymo organas UEFA sustabdė drausmės procedūras prieš „Barceloną“, Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“ ekipas dėl „Superlygos“ kūrimo.

Šie trys klubai buvo tarp 12 steigėjų. Projektas viešai buvo pristatytas balandžio mėnesį, tačiau labai greitai žlugo, kai iš jo pasitraukė 9 komandos.

Nepaisant to, kad „Manchester United“, „Manchester City“, „Liverpool“, „Arsenal“, „Chelsea“, „Tottenham“, „AC Milan“, „Inter“ ir „Atletico“ pasitraukė, trijulė toliau palaikė „Superlygą“, kurios teoriškai turėjo pakeisti UEFA vykdomą Čempionų lygą.

Buvo siūlymas dvejiems metams uždrausti „Barcelonai“, „Real“ ir „Juventus“ dalyvauti pagrindinėse Europos varžybose bei skirti didžiulę baudą, tačiau trečiadienį UEFA patvirtino, kad tyrimas yra sustabdytas, o tai reiškia, kad procesas nevyks neribotą laiką.

„Pradėjus drausmines bylas prieš „Barceloną“, „Real“ ir „Juventus“ dėl galimo UEFA teisinės sistemos pažeidimo, susijusio su „Superlygos“ projektu, UEFA apeliacinė institucija nusprendė sustabdyti procesą iki kito pranešimo“, – skelbia UEFA.

Taip pat trečiadienį paaiškėjo, kad Anglijos „Premier“ lyga patvirtino bausmes „didiesiems šešiems klubams“, kuriems skirta 20 mln., svarų bauda. Kiekvienas klubas turės sumokėt maždaug po 3,8 mln. eurų. Visa suma bus skirta skatinti įvairioms geros valioms iniciatyvoms.

Taip pat buvo nuspręsta, kad į „Superlygą“ bandysiantiems grįžti klubams bus skirta dar 20 mln. svarų bauda ir 30 taškų minusas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų