Lapkričio 27-28 dienomis vyko 2021 m. Baltijos šalių stalo teniso čempionatas, Saldus mieste, Latvijoje. Šiame čempionate dalyvavo Lietuvos moterų ir vyrų rinktinės.

Lietuvos moterų rinktinei atstovavo: Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė, Marija Mikalauskytė, trenerė Jolanta Prūsienė (SM “Tauras”). Lietuvos vyrų rinktinei atstovavo: Valdas Martinkus, Tonetas Domeika, Andrius Preidžius, Rokas Kisielius, treneris Artūras Orlovas.

Lietuvos vyrų rinktinė nugalėjo Estijos rinktinę rezultatu 3:1, Latvijos 2 kom. rezultatu 3:0 ir išplėšė pergalę prieš Latvijos 1 komandą rezultatu 3:2. Komandai lemiamą tašką davė Tonetas Domeika. Lietuvos vyrų rinktinė iškovojo aukso medalius ir tapo Baltijos šalių čempionato nugalėtojais!

Asmeninėse varžybose bronzos medalius iškovojo lietuviai – Andrius Preidžius ir Rokas Kisielius (SM “Gaja”). Pirmą vietą iškovojo estas Vainula Vallot, o antrą vietą – Stanislav Strogov (Estija).

Moterų komandinių varžybų čempionių komanda tapo Estija, lietuvės rezultatu 1:3 pralaimėjo estėms ir užėmė II-ą vietą. Lietuvos moterų rinktinė laimėjo prieš Latvijos abi komandas rezultatu 3:0 ir buvo apdovanotos sidabro medaliais.

Asmeninėse varžybose trečią vietą iškovojo Emilija Riliškytė ir Sabina Musajeva (Latvija). Pirmą ir antrą vietas iškovojo estės – Airi Avameri ir Reelica Hanson.