Trečiąją pergalę penktosiose Eurolygos „Top 16“ varžybų E grupės rungtynėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri svečiuose 68:67 (23:20, 11:19, 14:14, 20:14) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (3 ir 2) krepšininkus.

Pirmojo kėlinuko pradžioje geriau sekėsi „Panathinaikos“ ekipai, kuri nežymiai vis buvo priekyje. Visgi sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus (11:11), o „Lietuvos rytui“ spurtavus 5:0 truktelėjo į priekį 16:11. Graikai po truputį mažindami deficitą buvo priartėję (20:21), tačiau J.Valančiūno dėjimas leido vilniečiams išlikti priekyje po pirmojo ketvirčio – 23:21.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui Ž.Obradovičiaus auklėtiniams pavyko laimėti atkarpą 6:0 ir vėl persverti rezultatą savo naudai – 28:25. Visgi vilniečiai neleido varžovams toli atitrūkti ir greitai atstatė pusiausvyrą (32:32), bet „Panathinaikos“ sėkmingiau sužaidė paskutiniąsias minutes, todėl įpusėjus susitikimui pirmavo 39:34.

Po ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ ekipa nutolo jau iki 8 taškų (42:34), tačiau vilniečiai atsakę atkarpa 7:1 ir sumažino deficitą iki 2 taškų (41:43), o netrukus ir iki minimumo – 46:47. Visgi kėlinuko pabaigoje baudos metimų dėka graikai sugebėjo neleisti persverti rezultato ir susikrovė 5 taškų pranašumą – 53:48.

Įpusėjus lemiamai rungtynių atkarpai „Lietuvos rytui“ po ilgesnės pertraukos pavyko išlyginti rezultatą – 55:55. Likus rungtyniauti kiek mažiau nei 2 minutes D.J.Strawberry baudos metimas ir B.Newley dvitaškis leido svečiams atsiplėšti – 66:63. „Panathnaikos“ čia pat M.Batiste'o ir D.Diamantidžio taškų dėka vėl pirmavo – 67:66. Likus 3 sekundėms pražanga buvo sustabdytas Kh. El-Aminas. Amerikietis šaltakraujiškai sumetė abi baudas – 68:67. Paskutinis D.Nicholaso tolimas metimas, galėjęs atnešti „žaliesiems“ pergalę, skriejo pro šalį ir nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė „Lietuvos ryto“ triumfą - 68:67.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as 11, Drew Nicholas 10 (0/5 tritaškiai), Antonis Fotsis, Dimitris Diamantidis (7 rez. perd.) ir Stratos Perperoglou po 8.

„Lietuvos rytas“: Bradas Newley 16, Khalidas El-Aminas 11, Milko Bjelica 10, Kenanas Bajramovičius 7, Jonas Valančiūnas 6, D. J. Strawberry ir Cemalis Nalga po 5, Simas Jasaitis 4, Martynas Gecevičius 3, Steponas Babrauskas 1.