0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas (16 ir 2) namuose 85:67 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8 ir 6) krepšininkus.

Puikiai per pirmuosius du kėlinius gynyboje žaidę vilniečiai po dviejų kėlinių buvo užtikrintai priekyje - 38:19. Visgi po ilgosios pertraukos pasvaliečiai atsigavo ir per trečiąjį ketvirtį dvigubai sumažino atsilikimą - 48:56.

Paskutinę atkarpą spurtu 9:1 pradėję Roberto Štelmaherio auklėtiniai išlygino rezultatą (57:57), bet tuomet šalies vicečempionai atsakė atkarpa 11:0 (68:57) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 18 (7 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as ir Renaldas Seibutis po 13, Steponas Babrauskas 11, Lawrence'as Robertsas 10 (12 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Leroy'us Noblesas 17, Eimantas Bendžius 15, Žydrūnas Kelys 11 (9 rez. perd.).