Netaiklūs tritaškiai ir pražangų lietus palaidojo Kauno „Baltų“ viltis pasipriešinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai, kuri privertė kauniečius patirti žeminantį pralaimėjimą savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 54:93 (15:27, 15:23, 11:22, 13:21).

Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau pirmojo kėlinio viduryje po Stepono Babrausko tritaškio ir Jono Valančiūno dėjimo vilniečiai išsiveržė į priekį (8:12). Mindaugas Katelynas netrukus pelnė septynis taškus iš eilės, suteikdamas „Lietuvos rytui“ 9 taškų persvarą (12:21). Besibaigiant pirmajam ketvirčiui skirtumas išaugo iki trylikos (12:25), o abiems komandoms apsikeitus baudų metimais po pirmųjų dešimties minučių „Baltų“ krepšininkai buvo besivejančių vaidmenyje - 15:27.

Įpusėjus antrajam kėliniui Mindaugui Kupšui pavyko sumažinti skirtumą iki dešimties (20:30), bet Lawrence'o Robertso dėjimas iš viršaus sugrąžino svečiams anksčiau turėtą persvarą. Likus trims minutėms iki didžiosios pertraukos po R.Seibučio dvitaškio ir J.Valančiūno dėjimo atstumas tarp komandų jau buvo 17 taškų (23:40), o  besibaigiant pirmajai rungtynių daliai bei ekipoms apsikeičiant taikliais dvitaškiais vilniečiai dar labiau pabėgo į priekį - 30:50.

Pasibaigus didžiajai pertraukai vilniečiai neketino sustoti. M.Katelynas „įkrovė“ kamuolį su pražanga, tuo tarpu po dar vieno Jono Valančiūno dėjimo atstumas tarp ekipų buvo 25 taškai (30:55). Nepaisant sudėtingos situacijos Mindaugas kupšas ir Mario Delašas pelnė po dvitaškį, o Vytenis Čižauskas pasižymėjo šūviu iš toli ir sumažino skirtumą iki aštuoniolikos. Čia pat „Lietuvos rytas“ atsakė spurtu 8:2 ir įgijo rekordinį 28 taškų pranašumą (39:67). Likus žaisti dešimt minučių „Baltai“ turėjo jau 31 taško deficitą (41:72).

Lemiamoji dvikovos dalis prasidėjo dviem iš eilės netaikliais Pauliaus Soroko tritaškiais ir vilniečių spurtu 7:0 (41:79). Netrukus V.Čižauskas pataikė tritaškį ir K.Vecvagars įmetė iš po krepšio, bet V.Dilys taip pat pelnė du dvitaškius, A.Rašičius - tritaškį, P.Samardžiskis lengvai įmetė iš po krepšio, tad skirtumas tarp ekipų jau buvo nepadorus - 40 taškų (48:88). Paskutinės dvi rungtynių minutės tebuvo tik formalumas, o rungtynės baigėsi rezultatu 54:93 sostinės krepšininkų naudai.

„Lietuvos ryto“ komandą į pergalę vedė Jonas Valančiūnas, pelnęs 21 tašką, Mindaugas Katelynas pridėjo 18, Steponas Babrauskas 13, Predragas Samardžiskis - 11, Renaldas Seibutis 10.

Kauniečių gretose rezultatyviausias buvo Mindaugas Kupšas, į varžovų krepšį įmetęs 14 taškų, Vytenis Čižauskas surinko 8, Gediminas Žylė ir Kaspars Vencvagars pelnė po 7.

„Lietuvos rytas“ su 12 pergalių ir dvejais pralaimėjimais išlieka LKL pirmenybių lyderis, tuo tarpu „Baltai“ lieka penkti, patyrę šešis pralaimėjimus, o pergalę šventę septynis kartus.