96
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 85:93 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Rokas Giedraitis tritaškiu išplėšė komandai pratęsimą, bet to pergalei nepakako. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai antradienį savo arenoje pralaimėjo Europos taurės turnyro rungtynes Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ – 85:93 (21:18, 22:25, 21:18, 17:20, 4:12).

96

Statistika

Nepaisant to, kad komandos žaidė 45 minutes, nedaug klydo. Vilniečiai prarado 14, rusai – 12 kamuolių.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 22 (11/13 baudų, 12 išprovokuotų pražangų, 7 atkovoti kamuoliai), Rokas Giedraitis 19, Mindaugas Lukauskis 11.

„Lokomotiv-Kuban“: Joe Raglandas 21 (6/11 dvitaškių, 6/6 baud., 9 rezultatyvūs perdavimai, 5 išpr. praž.), Frankas Elegaras 17 (6/7 dvit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mardy Collinsas 13 (5/12 dvit., 7 atk. kam.), Brianas Qvale’as 12 (5/6 dvit., 5 pražangos), Chrisas Babbas 11, Ryanas Broekhoffas 10 (5/6 baud., 6 atk. kam.).

Pratęsimas

Įpusėjus pratęsimui, rezultatas buvo lygus (85:85), tačiau per likusį laiką taškus rinko svečiai. Jie nugalėjo 93:85.

Ketvirtasis kėlinys

Paskutinioji svečių ataka nebuvo sėkminga. Komandoms teko žaisti pratęsimą.

Lietuviai kilo į šturmą, o rezultatą tritaškiu išlygino Rokas Giedraitis (81:81).

„Lokomotiv-Kuban“ likus trims minutėms pirmavo 77:72.

Trečiasis kėlinys

64:61 vilniečių naudai, rezultatas po trečiojo ketvirčio.

Svečiai į tai atsakė spurtu 11:0 ir išlygino rezultatą (58:58).

„Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 8:0 ir, įpusėjus kėliniui, įgijo rekordinę persvarą – 58:47.

Antrasis kėlinys

„Privalome pagerinti gynybą ir kovą dėl atšokusių kamuolių“, – sakė „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Loukas Mavrokefalidis.

Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus (37:37). Taikiai baigėsi ir pirmoji rungtynių pusė – 43:43.

Vilniečiai antrojo ketvirčio pradžioje pirmavo 30:21, bet tada pralaimėjo atkarpą 0:8 (30:29).

Pirmasis kėlinys

Pirmąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ laimėjo 21:18.

Nors „Lietuvos rytas“ į tai atsakė devyniais taškais be atsako (9:5), čia pat praleido penkis (9:10).

Mačą geriau pradėjo svečiai. Jie pirmavo 5:0.

Šeimininkai rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Marcas Carteris, Jimmy Baronas, Mindaugas Lukauskis, Travisas Petersonas, Loukas Mavrokefalidis.