0

Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose iškovojo šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (8/0), kuris namuose 80:55 (18:12, 15:14, 27:10, 20:19) pranoko Panevėžio „Techaso“ ekipos krepšininkus (0/6).

Varžovai vilniečiams priešinosi tik kelias pirmojo kėlinio minutes, kai pirmavo 12:10. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ po dešimties minučių jau pirmavo 18:12. Nors „Techasas“ vilniečių toli ir nepaleido, tačiau „Lietuvos rytas“ vis vien gana tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose.

Galiausiai savo pranašumą jie įrodė po pertraukos, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 27:10 ir jau pirmavo rezultatu 60:36. Paskutinis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas, tad pergalę, kaip ir prognozuota, šventė „Lietuvos rytas“ - 80:55.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 19, Jonas Valančiūnas 13, Mindaugas Katelynas 12 (8 atk. kam.), Predragas Samardžiski 9 (11 atk. kam.).

„Techasas“: Giedrius Staniulis 19 (8 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 10 (6 atk, kam., 4 rez. perd.), Ernestas Ežerskis 9.