Naujieji Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) vadovai praėjusią ir šią savaitę lankėsi Plimute, kur mokosi ir treniruojasi olimpinė plaukimo čempionė Rūta Meilutytė bei dar trys Lietuvos plaukikai: Eva Gliožerytė, Mantas Budrys ir Jūratė Ščerbinskaitė. LPF prezidentas Tomas Kučinskas ir viceprezidentas Mindaugas Špokas susitiko su Plimuto koledžo ir plaukimo klubo vadovais, treneriu Jonu Ruddu, teigiama pranešime spaudai.

„Vizitas buvo labai intensyvus. Kalbėjomės su Lietuvos plaukikais, susipažinome su jų dienotvarke, treniruočių metodika, buitimi. Mūsų plaukikams šiame Didžiosios Britanijos mieste sudarytos puikios sąlygos treniruotis ir mokytis“, – sakė vos prieš mėnesį LPF vadovu išrinktas T.Kučinskas.

Lietuvos plaukikų Plimuto koledže yra daugiausia – 4. Iš viso klube treniruojasi 200 plaukikų, tarp kurių – 50 aukščiausio lygio sportininkų iš 22 valstybių, suskirstyti pagal plaukimo rungtis (sprinteriai, ilgų nuotolių plaukikai ir pan.).

Pirmadienį 6 val. ryto apsilankiusiems plaukikų treniruotėje LPF vadovams puikų įspūdį paliko 40 mln. svarų (daugiau nei 172 mln. litų) vertės baseinų kompleksas. Jame įrengtas olimpinių standartų plaukimo centras su 50 m ilgio 10 takelių baseinu, šuolių į vandenį baseinu. Komplekse taip pat yra pramoginis baseinas su nusileidimo kalneliais, treniruoklių salė ir poilsio zona.

REKLAMA

Plimute plaukimo treniruotė (nuotr. Organizatorių)Plimute plaukimo treniruotė (nuotr. Organizatorių)

„Lietuvai užtektų ir 20 mln. litų vertės vandens sporto komplekso, kuris patenkintų mūsų plaukikų, šuolininkų į vandenį, sinchroninio plaukimo atstovų, vandensvydininkų ir penkiakovininkų poreikius“, – sakė LPF prezidentas.

T.Kučinskas džiaugiasi, kad mūsų plaukikams, atlaikantiems didelius fizinius krūvius, Plimute turint puikias sąlygas užtenka laiko ir puikiai mokytis. Būtent galimybė derinti nuostabias treniruočių sąlygas ir mokslus Lietuvos plaukimo federaciją skatina ieškoti daugiau tokių partnerių, kaip Plimuto koledžas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų