Lietuvos olimpiečiams pagalbą pasiūlė dar trys Japonijos miestai

Penktadienį Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su dar trimis Japonijos miestais, atvėrusiais duris Lietuvos sportininkams, dalyvausiantiems Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Lietuvos olimpinės komandos pasirengimo olimpinėms žaidynėms partneris Hiracuka prieš žaidynes aklimatizacijai priims nemažą dalį mūsų šalies sportininkų. Tai tapo ypač svarbu Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK) pranešus, kad atletai į olimpinį kaimelį galės atvykti likus ne daugiau nei 5 dienoms iki savo starto.

Hiracukos gyventojai taip pat palaikys mūsų sportininkus olimpinių startų metu. Vis dėlto, šis, maždaug valanda kelio nuo Tokijo įsikūręs miestas ne toks palankus ėjikams ir maratonininkams, kurių varžybos vyks šalies šiaurėje. Todėl savo pagalbą lietuviams pasiūlė dar trys Japonijos miestai: Mukava, Abira, Acuma.

Su šių miestelių merais penktadienį sutartį pasirašė olimpinė čempionė, TOK narė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Virtualiame susitikime taip pat dalyvavo Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki.

Bendradarbiavimas tarp Japonijos miestų ir olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių šalių yra paremtas tarpkultūrinių mainų principu. Atvykstantys sportininkai ir jų komandos nariai supažindina miesto gyventojus su savo šalies kultūra, patirtimi, tuo tarpu šeimininkai suteikia sąlygas treniruotis bei palaiko žaidynių metu, pristato Japonijos papročius bei tradicijas.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų