Ketvirtadienį Kaune prasidėjo naujasis Lietuvos ledo ritulio čempionato sezonas, kurio starte Dovydo Kulevičiaus vadovaujama jungtinė Elektrėnų „Energijos-Geležinio vilko“ (1/0) komanda po sunkios pradžios galiausiai 9:2 (1:2, 4:0, 4:0) sutriuškino Kauno „Baltų ainių“ (0/1) ekipą.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Baltų ainiams“, kurie po Dovydo Streckio (8:02, rez. perd. Martynas Petrauskas ir Dovydas Žiūkas) įvarčio išsiveržė į priekį 1:0. Kėliniui įpusėjus Energijai teko žaisti ir mažumoje 3 prieš 5, tačiau šeimininkai tuo nepasinaudojo.

Visgi „Baltų ainiams“ įvartį pavyko pelnyti jau žaidžiant pilnų sudėčių, kai pasižymėjo Tomas Ežerskis (15:24, rez. perd Paulius Grybauskas ir Artūras Nazarovas). Pirmąjį įvartį šio sezono „Energijos-Geležinio vilko“ komandai pelnė jau 21-ą sezoną Elektrėnų klube rungtyniaujantis Rolandas Aliukonis (17:34, rez. perd. Edgaras Rybakovas ir Donatas Kumeliauskas), dar prieš antrąjį kėlinį sumažinęs svečių deficitą iki vieno – 1:2.

Jau antrojo kėlinio pradžioje savo įvarčių sąskaitą atidarė Edvinas Boroška (21:47, rez. perd. Vėjas Jokubynas ir Aurimas Gaidauskas), taip išlyginęs rezultatą bei pradėjęs sėkmingą „Energijos-Geležinio vilko“ atkarpą rungtyniaujant daugumose.

Kėliniui įpusėjus daugumą išnaudojo į gimtąjį klubą sugrįžęs Donatas Kumeliauskas (30:32, rez. perd. E.Rybakovas ir R.Aliukonis), netrukus įvartį pelnė Andrius Židkovas (31:06, rez. perd. A.Gaidauskas ir A.Misiukas) , o dar po kelių minučių tas pats D.Kumeliauskas (36:29, rez. perd. Dominykas Motiejūnas ir Timonas Mažulis) nuginklavo varžovų vartininką Vilių Ramanauską dar kartą – 5:2.

Trečiame kėlinyje „Energija-Geležinis vilkas“ toliau kūrė sėkmingas atakas: mažumoje pasižymėjo Rojus Plepys (45:02, rez. perd. A.Gaidauskas), savo įvarčių sąskaitas taip pat atsidarė Timonas Mažulis (49:46, rez. perd. D.Kumeliauskas ir E.Rybakovas), Andrius Židkovas (54:02, rez. perd. E.Boroška) ir Arnas Misiukas (57:46, rez. perd. Patrikas Misiukas).

„Energija-Geležinis vilkas“ atliko 53 smūgius į vartus (15, 21, 17), tuo tarpu „Baltų ainiai“ – 29 (11, 11, 7).

Svečių vartus gynė Martinas Petiulis, o šeimininkų – V.Ramanauskas.

Antradienį Elektrėnuose 20.00 val. šios komandos susikaus dar kartą.