Lietuvos keturvietininkai kovos dėl Europos čempionato medalių

Varezėje (Italija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius.

Vyrų porinių keturviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime lietuviai finišavo treti (5:46.49 min.). Mūsiškiai kartu su italais (5:43.22) ir estais (5:45.46) pateko į A finalą, kuriame bus kovojama dėl medalių.

Sekmadienį dėl medalių kovos ir Donata Karalienė bei Milda Valčiukaitė. Lietuvės jau pirmuoju bandymu pateko į moterų porinių dviviečių valčių A finalą, išvengdamos paguodos plaukimo.

Dovydas Stankūnas, Mantas Juškevičius, Povilas Stankūnas ir Domantas Stankūnas vyrų pavienių keturviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime liko šešti (6:06.77). Lietuviai dalyvaus B finale, kuriame įgulos dalinsis 7-12 pozicijas bendroje įskaitoje.

Viktorija Senkutė moterų vienviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime taip pat buvo 6-a (7:58.48). Jos irgi lauks B finalas.

Vienvietininkas Armandas Kelmelis laimėjo C/D pusfinalio plaukimą (6:59.41) ir sekmadienį dalyvaus C finale, o Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter (vyrų porinė dvivietė valtis) bei Augustas Navickas (neįgaliųjų vyrų vienvietė valtis) C/D pusfinaliuose plaukti atsisakė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų