REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas išnagrinėjo bylą dėl LFF Drausmės kodekso pažeidimų 2022–2023 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėse VFA „Geležinis vilkas“FK „Žalgiris“.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas išnagrinėjo bylą dėl LFF Drausmės kodekso pažeidimų 2022–2023 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėse VFA „Geležinis vilkas“FK „Žalgiris“.

REKLAMA

LFF pasidalijo pranešimu apie dėl smurto nutrauktą kovą tarp Elitinės jaunių lygos U16 diviziono komandų. Portalas tv3.lt dalijasi LFF pranešimu apie savaitgalį vykusį skandalą.

„Remiantis rungtynių protokolu, rungtynių video medžiaga bei liudininkų parodymais, užfiksuotos šios aplinkybės:

– 90+2 min. rungtynių teisėjas nutraukė rungtynes dėl VFA „Geležinis vilkas“ žaidėjo G. S. smurtinio elgesio prieš rungtynių teisėją.

– Po to, kai rungtynės buvo nutrauktos, į aikštę įsiveržė pašaliniai asmenys – grupė žiūrovų, VFA „Geležinis vilkas“ treneriai ir atsarginiai žaidėjai, kurie apsupo teisėjus ir elgėsi agresyviai, įžeidinėjo rungtynių teisėjus ir neleido šiems palikti aikštės.

REKLAMA
REKLAMA

Išanalizavus visus liudininkų parodymus ir filmuotą medžiagą, buvo priimti tokie sprendimai ir skirtos nuobaudos:

– 2022–2023 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėse VFA „Geležinis vilkas“ – FK „Žalgiris“ skirti komandai VFA „Geležinis vilkas“ techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3 FK „Žalgiris“ komandos naudai.

REKLAMA

– Skirti Všį Vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“ 2000 EUR baudą pagal Kodekso 41 str. 3 dalį už rungtynių nutraukimą ir 300 Eur baudą pagal Kodekso 35 str. 6 dalį už komandos nedisciplinuotumą. Taikant koeficientą 0,5, galutinė baudos suma yra 1150 eurų.

– Skirti Všį Vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“ žaidimo be žiūrovų sankciją (Kodekso 18 str. 1 dalis) už pareigos užtikrinti tvarką ir saugumą bei oficialių rungtynių asmenų saugumą nevykdymą – iki 2022–2023 m. sezono pabaigos visos VFA „Geležinis vilkas“ U16 komandos „namų“ rungtynės privalo vykti be žiūrovų. Stadione rungtynių metu leidžiama būti tik į rungtynių protokolą įtrauktiems asmenims, rungtynių teisėjams bei rungtynes aptarnaujančiam personalui.

REKLAMA
REKLAMA

– Skirti L. V. už nesportišką elgesį rungtynių praleidimo (suspendavimo) sankciją visoms 2022–2023 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėms iki 2022–2023 m. sezono pabaigos – suspenduotas asmuo negali būti įtraukiamas į rungtynių protokolą, suspenduotam oficialiam asmeniui kartu yra taikomas ir draudimas patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną visą rungtynių praleidimo sankcijos taikymo laikotarpį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

– Skirti N. P. už nesportišką elgesį rungtynių praleidimo sankciją visoms LVJUFA organizuojamoms varžyboms iki 2022–2023 m. sezono pabaigos – suspenduotas asmuo negali būti įtraukiamas į rungtynių protokolą, suspenduotam oficialiam asmeniui kartu yra taikomas ir draudimas patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną visą rungtynių praleidimo sankcijos taikymo laikotarpį.

– Skirti VFA „Geležinis vilkas“ žaidėjams įspėjimus ir rungtynių praleidimo sankcijas už nesportišką elgesį rungtynių metu.

REKLAMA

Įpareigoti Klubą iki 2023-04-30 organizuoti kvalifikuoto specialisto vedamus agresijos valdymo ir prevencijos mokymus, kuriuose privalo dalyvauti Klubo U-16 komanda ir treneriai bei pateikti LFF DK mokymuose dalyvavusių asmenų sąrašą.

Šis LFF DK sprendimas ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo jo įteikimo dienos gali būti skundžiamas LFF Apeliaciniam komitetui, pateikiant apeliacinį skundą, atitinkantį kodekse nustatytus reikalavimus“, – rašoma LFF pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų