Lietuvos jaunimo badmintono rinktinė dėl koronaviruso atvejo praleis Europos čempionatą

Lahtyje (Suomija) ketvirtadienį prasidėjo Europos jaunimo badmintono čempionatas, kuriame turėjo dalyvauti ir Lietuvos rinktinė.

Lietuviai atvyko į Suomiją ir ruošėsi pirmajai akistatai su Serbijos rinktine. Deja, paaiškėjo, kad rinktinės treneriui nustatytas koronavirusas. Lietuvos rinktinės nariai turės praleisti 7 dienas saviizoliacijoje, todėl praleis visą čempionatą, o mūsiškiams bus įskaityti pralaimėjimai be kovos.

Jau aišku, kad lietuviams teks praleisti ne tik komandines, bet ir asmenines varžybas, kurios prasideda lapkričio 2 d.

„Prieš išvyką į Suomiją (penktadienį) visi atlikome testus, kurie buvo neigiami. Atvykus į Suomiją buvome 72 val izoliacijoje. Vakar, atlikus visiems privalomą testą, gavome teigiamą atsakymą. Buvo padarytas antras testas. Šiandien ryte gavome patvirtintą teigiamą atsakymą.  Visa komanda nuo vakar yra izoliacijoje. Po šiandien patvirtinto teigiamo testo Lietuvos komanda negalės dalyvauti Europos čempionate.

Pagal Suomijos reglamentą mažiausiai 7 d. turėsime būti izoliacijoje savo kambariuose. Esame nusivylę ir liūdni dėl susiklosčiusios situacijos. Turime pripažinti, kad gyvename „įdomiais“ laikais. Nepaisant susiklosčiusios situacijos, komandoje vienas kitą palaikome“, - sakė rinktinės vadovas ir vienas iš trenerių Kęstutis Navickas.

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų