Bukarešte vykusiame prestižiniame laisvųjų imtynių jaunių turnyre mūsų šalies atletai iškovojo du medalius. Sidabrą svoryje iki 45 kilogramų (10 dalyvių) iškovojęs vilnietis Artiom Boguslavskij ketvirtfinalyje ant menčių paguldė moldavą Konstantiną Rusu, o pusfinalyje aiškia persvara 11:0 įveikė Karolį Barathą iš Slovakijos.

Kovoje dėl pirmos vietos sostinės imtynininkui teko pripažinti gruzino Malchazio Chelijos pranašumą.

Trečią vietą svorio kategorijoje iki 80 kilogramų (16 dalyvių) užėmė Paulius Leščauskas.

Kelmiškis aštuntfinalyje rezultatu 7:4 nugalėjo šveicarą Noahą Schwallerį, ketvirtfinalyje rezultatu 8:6 įveikė lenką Filipą Szuckį. Pusfinalyje Paulius 0:7 nusileido gruzinui Giorgiui Surmanidzei, tačiau mažajame finale 5:2 palaužė vengro Viktoro Komaronio pasipriešinimą.

Sėkmingai turnyre startavo dar vienas sostinės atletas Armanis Barsamyanas (92 kg; 13 dalyvių), kuris pirmose imtyse užtikrintai įveikė graiką Konstantinosą Tsaknakisą (11:0) bei ant menčių paguldė Nikitą Goubaretsą iš Izraelio.

Tačiau vilnietis pusfinalyje pralaimėjo rumunui Triponui Florinui (1:11), o kovoje dėl trečiosios vietos neprilygo vengrui Marcellui Gyuriczai ir tenkinosi penktąja vieta.

Vilnietį Artiomą Cvetkovą (55 kg, 16 dalyvių) pirmoje imtyje iš turnyro išeliminavo bulgaras Umutas Sabrievas.

Laisvųjų imtynių turnyre kovojo 139 sportininkai iš 13 valstybių.