Pasaulio čempioną įveikęs imtynininkas Laurinaitis – per žingsnį nuo Tokijo

Sofijoje (Bulgarija) prie pabaigos artėjančiame pasauliniame olimpinių imtynių atrankos turnyre per žingsnį nuo kelialapio į Tokiją atsidūrė Vilius Laurinaitis.

Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 97 kg lietuvis pirmoje kovoje eliminavo Europos žaidynių ir Europos vicečempioną baltarusį Aleksandrą Hraboviką. Kova baigėsi 3:3, bet pagal papildomus rodiklius pranašesnis buvo lietuvis. Vėliau V.Laurinaitis užtikrintai 9:0 nugalėjo japoną Yutą Narą.

Labai įtemptoje ketvirtfinalio kovoje V.Laurinaitis ir 2014 m. pasaulio čempionas prancūzas Meloninas Noumonvi surinko po 4 taškus (4:4). Visgi, lietuvis dar kartą buvo pranašesnis pagal papildomus kriterijus ir šventė pergalę. Nedaug trūko, kad lietuvis kovą būtų pralaimėjęs 4:5, bet paskutinėmis sekundėmis M.Noumonvi išstūmė lietuvį už kilimo ribų pažeisdamas taisykles. Tai buvo nustatyta po peržiūros.

Pusfinalyje V.Laurinaitis kovos su Dagestane gimusiu Čekijos atstovu Arturu Omarovu. Kovos laimėtojas pateks į Tokijo olimpiadą.

Paulius Galkinas (iki 77 kg) pagal papildomus rodiklius 3:3 nugalėjo italą Riccardo Vito Abbrescią, bet ketvirtfinalyje 1:7 neprilygo turkui Fatihui Cengizui. Justas Petravičius (iki 60 kg) 11:0 sutriuškino Mohammadą Alajmi iš Kuveito, o aštuntfinalyje 0:9 nusileido armėnui Armenui Melikjanui. Julius Matuzevičius (iki 87 kg) pirmąją kovą 2:5 pralaimėjo čekui Petrui Novakui. Tuo tarpu Europos čempionato prizininkas Kristupas Šleiva prieš pat turnyrą susirgo ir negalėjo kovoti.

Šeštadienį moterų imtynių svorio kategorijos iki 76 kg paguodos turnyre Kamilė Gaučaitė 0:6 nusileido rumunei Catalinai Axentei.

Priminsime, kad vietą Tokijo olimpiadoje jau turi sunkiasvoris Mantas Knystautas (graikų-romėnų imtynės, iki 130 kg).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų