Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė laimėjo Tuloje (Rusija) vykusio pirmojo Europos dviračių treko taurės varžybų etapo sprinto varžybas.

Kita lietuvė - Gintarė Gaivenytė šioje rungtyje tarp 16 dviratininkių buvo šešta.

500 m atskiro starto lenktynėse, kuriose dalyvavo 13 dviratininkių, G. Gaivenytė užėmė antrąją vietą. 23-ejų metų lietuvė 0,314 sek. pralaimėjo Vokietijos atstovei Dianas Gloss.

Keirino rungtyje tarp 13 dalyvių 26-erių metų S. Krupeckaitė buvo antra, o G. Gaivenytė - šešta. Nugalėjo rusė Olga Strelcova.

Tarptautinėse Maskvos „Didžiojo prizo“ varžybose Krylatskojės treke S. Krupeckaitė su G. Gaivenyte laimėjo komandų sprinto rungtį.

500 m atskiro starto lenktynėse G. Gaivenytė tarp devynių dalyvių vėl buvo antra. Nugalėtojai D. Glos lietuvė pralaimėjo 0,922 sek.

Sprinto varžybose G. Gaivenytė tarp 14 dalyvių buvo penkta, o S. Krupeckaitė - šešta.

Keirino rungtyje, kurioje dalyvavo 16 dviratininkių, S. Krupeckaitė užėmė penktąją, o G. Gaivenytė - aštuntąją vietas.