olga strelcova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga strelcova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga strelcova“.

Simona Krupeckaitė iškovojo trečią pergalę iš eilės

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė Gente (Belgija) vykstančio Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto daugiakovės varžybose šeštadienį laimėjo ir trečiąją rungtį - keirino varžybas. 26-erių metų lietuvė laimėjo pirmąjį atrankos važiavimą ir finale (1-6 vietos) taip pat buvo pirma ir pelnė 15 įskaitinių taškų. Kita lietuvė Gintarė Gaivenytė laimėjo važiavimą dėl 7-10 vietų ir savo sąskaitą papildė 6 taškais.
2009-10-18

S. Krupeckaitė laimėjo ir antrąją rungtį

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė Gente (Belgija) vykstančio Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto daugiakovės varžybose šeštadienį laimėjo ir antrąją rungtį - atkrintamąsias lenktynes. 26-erių metų lietuvė pranoko visas devynias varžoves ir pelnė dar 15 įskaitinių taškų. Antrąją vietą užėmė rusė Viktorija Baranova (12 tšk.), o trečiąją - olandė Agnesė Roner (Agnes Ronner, 10 tšk.
2009-10-17

S. Krupeckaitė laimėjo pirmąją rungtį

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė laimėjo šeštadienį Gente (Belgija) prasidėjusio Europos dviračių treko čempionato sprinto daugiakovės pirmąją rungtį - 200 metrų iš eigos lenktynes. 26-erių metų lietuvė 200 m įveikė per 11,273 sek. ir pelnė 15 įskaitinių taškų. Antrąją vietą užėmusi rusė Olga Strelcova (12 tšk.) S. Krupeckaitei pralaimėjo 0,462 sek. Trečioji pozicija atiteko kitai Rusijos atstovei Viktorijai Branovai (11,785 sek.; 10 tšk.
2009-10-17

Lietuvos dviratininkės triumfavo varžybose Rusijoje

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė laimėjo Tuloje (Rusija) vykusio pirmojo Europos dviračių treko taurės varžybų etapo sprinto varžybas. Kita lietuvė - Gintarė Gaivenytė šioje rungtyje tarp 16 dviratininkių buvo šešta. 500 m atskiro starto lenktynėse, kuriose dalyvavo 13 dviratininkių, G. Gaivenytė užėmė antrąją vietą. 23-ejų metų lietuvė 0,314 sek. pralaimėjo Vokietijos atstovei Dianas Gloss.