Lietuvos buriuotojai po finišo kalbėjo apie išdaigas krėtusį vėją ir nežinią nešantį taifūną

Lietuvos buriuotojai baigė antrąją dieną Tokijo olimpinėse žaidynėse. Po finišo jie abu kalbėjo apie netikėtumų įnešusį vėją ir artėjantį taifūną.

Viktorijai Andrulytei („Laser Radial“) antroji žaidynių diena buvo nesėkminga. Trečiajame plaukime ji užėmė 29-ą vietą, o ketvirtajame – 24-ą, nors vienu metu buvo pakilusi net iki 6-os vietos.

V.Andrulytė turi 63 baudos balus ir bendroje įskaitoje užima 26-ą vietą tarp 44 buriuotojų.

„Šone eina taifūnas ir jis atnešė visiškai kitokį vėją. Buvo labai sudėtingos sąlygos, vėjas labai sukinėjosi. Labai srovė pakilo, nes ateina potvynis.

Neįvertinau, kad ateina ciklonas iš kairės pusės. Rytoj turėsime daug vėjo, bet gali būti, kad ir atšauks rytdienos plaukimą“, – po finišo sakė ji.

Kitas lietuvis, Juozas Bernotas (RS:X) turėjo įveikti tris lenktynes ir diena jam buvo permaininga. Ketvirtąjį plaukimą jis baigė 15-as, penktąjį – 21-as, o šeštąjį – 12-as.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antroji buriavimo diena: varžėsi Andrulytė ir Bernotas

Deja, jau po penktojo etapo finišo J.Bernotui, kaip ir kitiems daug atsilikusiems sportininkams buvo skirti 26 baudos balai ir jie liko neklasifikuoti penktojo plaukimo finiše.

Bendroje įskaitoje J.Bernotas su 73 baudos balais išlaikė 15-ą vietą.

„Nuo ryto netikėtai sulaukėme vėjo. Pirmą plaukimą spėjome suplaukti pučiant stipresniam vėjui, tada jis ėmė rimti. Vėliau startą kiek atidėjo ir vėjas visai nurimo, tapo loterija – kas papuolė į tą dvėstantį vėją, tai suplaukė labai gerai, o kas ne – nespėjo.

Toks jau tas buriavimas, vėjas pagal horoskopą (juokiasi, aut. past.). Sunku buvo, ypač antras plaukimas, jis toks beviltiškas buvo“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų