• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER SCO 22:00
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN SUI 16:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP CRO 19:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA ALB 22:00
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL NED 16:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos boksininkams Milane nepavyko iškovoti kelialapių į olimpines žaidynes

Kovo 3-12 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyko atrankinis Paryžiaus olimpinių žaidynių turnyras, kuriame Lietuvos bokso rinktinei kelialapių iškovoti nepavyko.

Kovo 3-12 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyko atrankinis Paryžiaus olimpinių žaidynių turnyras, kuriame Lietuvos bokso rinktinei kelialapių iškovoti nepavyko.

REKLAMA

Gabrielė Stonkutė (svorio kategorija iki 75 kg) šešioliktfinalyje užtikrintai 5:0 (30:26, 30:27, 29:27, 30:26, 29:27) pranoko Kenijos boksininkę Adhią Elizabeth Andiego.

Visgi aštuntfinalyje lietuvė 0:5 (26:30, 26:30, 27:30, 27:30, 27:30) neprilygo pajėgiai norvegei Sunnivai Hofstad, vėliau užtikrintai iškovojusiai olimpinį kelialapį.

Aleksandras Trofimčiukas (iki 71 kg) po atkaklios preliminarios kovos rezultatu 3:1 (29:27, 27:29, 29:27, 28:28, 29:27) palaužė vieną kovą turnyre jau laimėjusį kanadietį Juniorą Petanqui, tačiau kitame itin lygiame susitikime 2:3 (28:29, 28:29, 29:28, 29:28, 28:29) nusileido Azerbaidžano boksininkui Sarkhanui Aliyevui.

S. Aliyevas vėliau įveikė armėną Gurgeną Madoyaną ir peržengė aštuntfinalio barjerą, bet ketvirtfinalyje po atkaklios kovos pralaimėjo Kazachstano boksininkui Aslanbekui Shymbergenovui ir kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes neiškovojo.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmoji turnyrą iš lietuvių pradėjusi Ana Starovoitova (iki 60 kg) preliminarioje kovoje rezultatu 0:5 (27:30, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30) neprilygo ispanei Sheilai Perez Martinez, kuri turnyrą užbaigė jau kitame etape.

REKLAMA

Andriejus Lavrenovas (iki 63,5 kg) po atkaklios preliminarios kovos 0:5 (27:30, 28:29, 27:30, 28:29, 27:30) nusileido suomiui Ismailui Umarui, kuris aštuntfinalio etapo nebepasiekė.

Robertas Liorančas (iki 80 kg) preliminarioje kovoje rezultatu 0:5 (27:30, 28:29, 27:30, 28:29, 27:30) neatsilaikė prieš kovotoją iš Tailando, pasaulio pirmenybių prizininką Weeraponą Jongjoho. Visgi W. Jongjoho turnyrą užbaigė jau kitame etape.

Dariaus Voišnarovičiaus (iki 92 kg) ir Uzbekistano boksininko Lazizbeko Mullojonovo kovą ringo teisėjas nutraukė dar pirmajame raunde, kai lietuvį uzbekas pranoko aiškia persvara. L. Mullojonovas vėliau labai užtikrintai nužengė iki ketvirtfinalio, ten įveikė kartvelą Georgį Kushitashvilį ir iškovojo olimpinį kelialapį.

REKLAMA
REKLAMA

Šešioliktfinalio etapo perlipti nepavyko Jonui Jazevičiui (virš 92 kg), kuris rezultatu 0:5 (26:30, 25:30, 27:30, 27:30, 28:29) neprilygo serbui Dusanui Veleticui. Pastarajam vėliau pavyko pasiekti ketvirtfinalį, tačiau jame jis vienbalsiu teisėjų sprendimu pralaimėjo vokiečiui, Europos čempionui Nelvie Ramanui Tiafackui.

Lietuvos rinktinei vadovavo vyriausiasis treneris Vidas Bružas ir jam talkinęs Marius Palionis, o boksininkų fizine sveikata rūpinosi nacionalinės komandos kineziterapeutas Aleksandras Belovas.

Italijoje vykusiame atrankos turnyre dirbo ir teisėjas iš Lietuvos Gintaras Šniukšta.

Dar vieną galimybę iškovoti olimpinius kelialapius lietuviai turės gegužės 23 – birželio 3 dienomis Tailande vyksiančioje atrankoje į Paryžiaus olimpines žaidynes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų