• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 0 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 18:40
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 21:40
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 18:40
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 21:40
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 15:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 18:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 21:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 15:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 18:40
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 21:40
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 8-10 dienomis Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis merginų ir moterų bokso turnyras „Ladies Cup“, kuriame medalius iškovojo net septynios Lietuvos sportininkės – du aukso, du sidabro ir tris bronzos.

Kovo 8-10 dienomis Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis merginų ir moterų bokso turnyras „Ladies Cup“, kuriame medalius iškovojo net septynios Lietuvos sportininkės – du aukso, du sidabro ir tris bronzos.

REKLAMA

Jaunių amžiaus grupėje aukso medalį svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo Jelizaveta Jakimova. Pusfinalyje lietuvė 5:0 (29:28, 30:27, 30:27, 30:27, 29:28) įveikė lenkę Oliwią Wasiakowską, o finale rezultatu 3:2 (27:30, 27:30, 30:27, 29:28, 30:27) pranoko kitą Lenkijos atstovę Marią Gorzelanną.

Auksinius apdovanojimu jaunių amžiaus grupėje pasidabino ir Luka Vitkutė (iki 63 kg), kuri pusfinalyje aiškia persvara pirmajame raunde nugalėjo airę Eriną Buther, o finale 5:0 (30:27, 29:28, 30:27, 30:27, 30:27) laimėjo prieš lenkę Wiktorią Kustoszą.

Jaunimo amžiaus grupėje Milda Altaravičiūtė (iki 48 kg) ir Vesta Prapuolenytė (iki 81 kg) iškovojo sidabro medalius. Pastaroji finale rezultatu 1:4 (25:30, 29:28, 27:30, 25:30, 28:29) nusileido Lenkijos boksininkei Juliai Borowczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo metu M. Altaravičiūtė finale rezultatu 0:5 (28:29, 27:30, 27:30, 28:29, 27:30) neprilygo boksininkei iš Airijos Ellai Thompson.

Beatričė Savickaitė (iki 60 kg) jaunimo amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalį – lietuvė pusfinalyje po atkaklios kovos 2:3 (30:27, 28:29, 27:30, 30:27, 28:29) pralaimėjo ukrainietei Innai Nahaichuk, vėliau tapusiai čempione.

REKLAMA

Elito grupėje bronzinį apdovanojimą laimėjo Rugilė Kasčiukaitienė (iki 52 kg), kurią pusfinalyje 5:0 (30:26, 30:27, 30:27, 30:27, 30:25) įveikė lenkė Nikola Prymaczenko.

Jaunučių grupėje bronzos medaliu pasidabino Enrika Kutujevaitė (iki 60 kg), kuri pusfinalyje aiškia persvara antrajame kovos raunde nusileido boksininkei iš Izraelio Alexandrai Kerdol.

Iš viso turnyre dalyvavo devynios lietuvės. Elito amžiaus grupėje Viltė Savickaitė (iki 57 kg) ketvirtfinalyje aiškia persvara antrajame raunde neprilygo čempione tapusiai lenkei Zaklinai Kociolekai.

REKLAMA
REKLAMA

Toje pačioje svorio kategorijoje iki 57 kg kovojusi Solveiga Kasiulytė ketvirtfinalyje aiškia persvara antrajame raunde pralošė ispanei Mariai Luisai Domimguez Del Alamo, pelniusiai sidabro medalį.

Merginų komandai Rygoje vadovavo treneris Raimundas Plūkas, jam talkino Eugenijus Vaitkus ir Eduardas Kutujevas. Turnyre taip pat dirbo teisėjas iš Lietuvos Andžėj Sinicyn.

„Ladies Cup“ turnyre iš viso dalyvavo 100 boksininkių iš aštuonių šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Izraelio, Airijos, Belgijos, Lenkijos ir Ukrainos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų