Lietuvos 3x3 vyrų rinktinė – Europos vicečempionė

Finalo vaizdo įrašas

Dramatišką pralaimėjimą Europos čempionato finale patyrė Lietuvos 3x3 rinktinė. Aurelijaus Pukelio, Šarūno Vingelio, Evaldo Džiaugio ir Marijaus Užupio ketveriukė finale 20:22 nusileido serbams.

Lietuviai bronzą iškovojo ir 2021 m., tačiau tuomet taip pat buvo nusileista Serbijai. Lietuviai likus 3,5 minutės atsiliko 14:19, tačiau spurtavo 6:1 ir po A.Pukelio metimo likus 2 minutėms išlygino rezultatą (20:20).

Tačiau kamuolys atsidūrė serbų rankose ir jų rankos nedrebėjo: varžovai  įmetė lemiamą dvitaškį ir trumfavo (22:20). Lietuviams A.Pukelis pelnė 9 taškus, E.Džiaugys pridėjo 8, M.Užupis pelnė 4, o Š.Vingelis nepasižymėjo.

Grupių etape mūsiškiai įveikė Čekiją ir Vokietiją, ketvirtfinalyje nugalėjo belgus, o pusfinalyje įveikta Prancūzija.