Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje šventė Pirėjo „Olympiakos“ (5/4) klubas su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 88:83 (20:23, 25:21, 19:9, 24:30) įrodė pranašumą prieš Roko Giedraičio atstovaujamą Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/6) komandą.

I. Brazdeikis žaidė 7 minutes, pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

R. Giedraitis per 23 minutes pasižymėjo 6 taškais (3/4 dvit., 0/5 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, asmenine pražanga bei 2 naudingumo balais.

Kertinis rungtynėse buvo trečiasis kėlinys. Iki tol lygiai vykusią kovą pakeitė aikštės šeimininkų spurtas 14:3, po kurio šie susikrovė dviženklę persvarą (64:50).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas buvo padidėjęs iki 15 taškų (78:63), bet svečiai rankų sudėti neketino ir atsakė atkarpa 12:2, po kurios nurėžė deficitą iki 5 taškų (80:75).

Likus 40 sekundžių, po Aleco Peterso baudų metimų tritaškį smeigė Milošas Teodosičius (82:78). Nemanja Nedovičius netrukus gavo techninę pražangą, o baudos metimą realizavo A. Petersas.

Galiausiai dar du taiklius šūvius nuo baudų metimo linijos pridėjo ir Thomasas Walkupas. Serbai nepasidavė ir likus 14 sekundžių po N. Nedovičiaus tritaškio ekipas skyrė 3 taškai (86:83), tačiau susitikimą užbaigė du taiklūs Kosto Papanikolaou baudų metimai – 88:83.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 28 (5/7 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud., 31 n. b.), Isaiah Canaanas 15 (4/7 trit.), Moustapha Fallas 14 (14 atk. kam., 3 blk., 28 n. b.), Kostas Papanikolaou 11 (5 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis 7.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 26 (4/8 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud., 28 n. b.), Milošas Teodosičius 15 (4/7 trit.), Yago dos Santosas 9 (3/4 trit.), Luka Mitrovičius 8.