Pergalę po atkaklios kovos Eurolygoje šventė Vitorijos „Baskonia“ (3-4), kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis. Baskai svečiuose 75:74 (20:26, 30:9, 17:25, 8:14) palaužė Pirėjo „Olympiacks“ (3-4) su Ignau Brazdeikiu.

T.Sedekerskis per 35 minutes, per kurias pasižymėjo galingu dvigubu dubliu. Puolėjas pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo net 13 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Toks naudingumo balų skaičius yra naujas lietuvio karjeros rekordas. O 13 atkovotų kamuolių yra pakartotas geriausais jo asmeninis rezultatas.

I.Brazdeikis aikštėje praleido tik 9 minutes, įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, kartą prasižengė ir aikštę paliko su 0 naudingumo balų.

Rungtynės buvo permainingos. Jas geriau pradėjo aikštės šeimininkai, sparčiai nutolę dviženkliu skirtumu (2:13).

Vis dėlto, įspūdingai antrą ketvirtį žaidę svečiai per šią 10 minučių atkarpą pelnė net 30 taškų, praleido 9 ir buvo atsiplėšę net 18 taškų (50:32).

Nepaisant to, po didžiosios pertraukos atstumas sparčiai mažėjo ir galiausiai ketvirtajame kėlinyje graikai persvėrė rezultatą (71:72).

Likus žaisti 10 sekundžių, po Giannoulio Larentzakio baudų metimų aikštės šeimininkai išsaugojo trapų pranašumą (73:74).

Svarbiausiu metu savo žodį tarė Codi Milleris-McIntyre'as, kuris paskutinę sekundę pelnė du taškus ir išplėšė pergalę svečiams – 75:74.

„Baskonia“: Chima Moneke 20 (6/7 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud., 28 n. b.), Tadas Sedekerskis 12 (13 atk. kam., 27 n. b.), Markusas Howardas 11, Vanja Marinkovičius 10, Matthew Costello 7.

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 23 (4/6 dvit., 5/8 trit.), Alecas Petersas 22 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Moustapha Fallas 10 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blk.), Giannoulis Larentzakis 7.