Tadas Sedekerskis buvo naudingas, bet jis neišgelbėjo Vitorijos „Baskonia“ (5/5) nuo pralaimėjimo Eurolygoje. Baskai namuose 75:77 (19:16, 17:19, 23:27, 16:15) nusileido Monako „AS Monaco“ (6/4) klubui, kuriame žaidžia Donatas Motejūnas.

T. Sedekerskis per 35 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet dukart prasižengė. Jis iš viso surinko 19 naudingumo balų.

Donatas Motiejūnas per 17 minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, bet po sykį suklydo ir prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Rungtynėse atkakli kova vyko iki paskutinių minučių. Prieš lemiamą kėlinį baskai atsilikinėjo 59:62. Bet tada Monako klubas šovė į priekį ir iškart išsiveržė 11 taškų skirtumu (73:62).

Tačiau šeimininkai nepasidavė ir vėl prisivijo varžovus, o fantastišku tritaškiu likus žaisti 6 sekundes rezultatą išlygino M.Howardas – 75:75.

Vis dėlto lemiamoje atakoje M.Jamesas nors ir prametė, bet kamuolį puolime atsikovojęs J.Blossomgame pelnė pergalingus du „AS Monaco“ taškus.

„Baskonia“: Markusas Howardas 18 (3/5 dvit., 4/7 trit.), Vanja Marinkovičius 15 (4/8 trit., 4 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13 (2/5 dvit., 7 atk. kam.), Codi Miller-Mcintyre (3/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Matthew Costello (4/5 dvit., 0/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.

„AS Monaco“: Mike Jamesas 28 (5/9 dvit., 5/11 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 29 n.b.), Alpha Diallo 13 (1/5 dvit., 3/5 trit.), Johnas Brownas 8 (3/9 dvit., 8 atk. kam.), Donatas Motiejūnas (3/6 dvit.) ir Yakuba Ouattara po 6, Elie Okobo (2/6 dvit., 4 atk. kam.), Jaronas Blossomgame (6 atk. kam.) ir Kemba Walkeris po 4.