Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-7) klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Giedraitis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 71:93 (19:20, 20:18, 17:25, 15:30) neatsilaikė prieš Milano „AX Armani“ (4-6) krepšininkus, kurie iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

R.Giedraitis per 29 minutes pasižymėjo 7 taškais (2/2 dvit., 1/4 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, asmenine pražanga ir 8 naudingumo balais.

Pirmuosius du kėlinius vyko nuožmi kova, dar trečiojo pradžioje aikštės šeimininkai pirmavo 6 taškais (47:41), bet netrukus situacija pasikeitė. Svečiai iš Italijos perėmė iniciatyvą ir surengė atkarpą 17-2, po kurios šovė į priekį (49:58).

Ketvirtajame kėlinyje italai galutinai kontroliavo žaidimą ant parketo ir po galingo smūgio 17-0 nepaliko vilčių aikštės šeimininkams, o skirtumas išaugo iki neregėtų aukštumų (67:92).

Karjeros mačą sužaidė Milano klubo gynėjas Maodo Lo, surinkęs net 32 taškus. Ankstesnis krepšininko rekordas buvo 27 pelnyti taškai. Taip pat jis pagerino asmeninį naudingumo balų rekordą (38), kuris prieš tai siekė 34.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 18 (4/4 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), Nemanja Nedovičius 16, Luka Mitrovičius 11, Milošas Teodosičius 8 (1/6 trit.), Rokas Giedraitis 7, Yago dos Santosas 5.

„AX Armani“: Maodo Lo 32 (4/7 dvit., 6/7 trit., 6/6 baud., 38 n. b.), Shavonas Shieldsas 19 (4/5 trit.), Nicolo Melli 11, Giordano Bortolani ir Nikola Mirotičius po 8, Alexas Poythressas 7, Stefano Tonutas 6.