Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku Anaheime esančioje „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis ir pirmasis šių metų „pay-per-view“ kategorijos UFC turnyras.

Jame lietuvių kilmės kanadietė 32-ejų Jasmine Jasudavicius (7-1) teisėjų sprendimu 30-27, 29-28, 29-28 įveikė 22-ejų amerikietę Kay Hansen (7-5).

Tai buvo debiutinė J. Jasudavicius kova UFC organizacijoje. Prieš tai ji dalyvavo UFC prezidento Dana White‘o vardo turnyre ir teisėjų sprendimu įveikusi Julia Polastri sulaukė kontrakto iš UFC.

Įdomu tai, kad dar 2020 m. rugpjūtį J. Jasudavicius buvo pasakiusi, jog jeigu ji patektų į UFC, tuomet jos geriausia draugė pažadėjusi pasidaryti jos veido tatuiruotę, jeigu tik J. Jasudavicius pateks į UFC organizaciją. Kol kas nežinoma, ar ji ištęsės šį pažadą.

K. Hansen tai buvo trečioji dvikova UFC organizacijoje. 2020 m. birželį debiutinėje kovoje ji trečiame raunde skausmingu veiksmu nugalėjo 36-erių metų Jinh Yu Frey (11-6), tačiau tų pačių metų lapkritį ji teisėjų sprendimu nusileido 22-ejų metų britei Cory McKennai (6-1).

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų