naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo kovingai pasitinka Lietuvos iššūkį, bet pripažįsta, kad sutikti tokius varžovus jau aštuntfinalyje nėra smagu.

Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo kovingai pasitinka Lietuvos iššūkį, bet pripažįsta, kad sutikti tokius varžovus jau aštuntfinalyje nėra smagu.

REKLAMA

Lietuvos ir Ispanijos rinktinės Europos čempionate susitiks šeštadienį, 21.45 val. Rungtynes tiesiogiai stebėti galėsite naujienų portale tv3.lt.

Ispanija čempionatą pradėjo D grupėje, kurioje užėmė pirmą vietą. Jie sutriuškino Bulgariją (114:87), Gruziją (90:64), Juodkalniją (82:65), palaužė Turkiją (72:69), bet netikėtai suklupo prieš Belgiją (83:73).

„Mes aiškiai pasiekėme daugiau nei tikėtasi. Nuoširdžiai, mes esame aukščiau, nei galvojome, kad galime būti. Turime aštuonis žaidėjus, kurie niekada nežaidė tokiame turnyre. Mes esame laimingi dėl to, ką jau pasiekėme. Turiu omenyje ir tai, kokį žaidimą rodėme ir tai, koks buvo mūsų nusiteikimas. Be to, komandoje yra daug jaunų žaidėjų, kurie pasisėmė jiems itin reikalingos patirties. Visi 12 žaidėjų buvo nusiteikę taip, kaip aš ir tikėjausi, nė vienas nenuvylė ir tai yra pozityvu.

Žaidėjai rodo tikėjimą mūsų identitetu – žaidimu kartu, kamuoliu dalinimusi, darbu gynyboje. Tai nėra tas oponentas, kurį įprastai gauni aštuntfinaliuose – įprastai tokius sutinki pusfinaliuose. Šį kartą mums nepasisekė, nors ir laimėjome grupės varžybas. Bet yra kaip yra.

REKLAMA

Lietuvos rinktinę 61-erių S. Scariolo analizuoti įpusėjus mūsiškių išlikimo mačui su Bosnija ir Hercegovina.

„Buvau susikoncentravęs į savo komandą. Pažiūrėjome, kas gali būti mūsų varžovu tik tada, kai įveikėme Turkiją ir užsitikrinome vietą atkrintamosiose. Tada žinojome, kad jais bus lietuviai arba bosniai. Lietuva gan anksti susikrovė didelį pranašumą, tada jau pradėjome galvoti, kaip galime juos sustabdyti.

REKLAMA

Žinome varžovų pajėgumą, jie turi gerus NBA krepšininkus, vienas iš jų – „Visų žvaigždžių“ lygio. Taip pat komandoje yra ir aukšto lygio Eurolygos krepšininkų. Suvokdami varžovų pajėgumą ruošiamės labai rimtai ir tikimės konkurencingai kovoti. Kol kas viskas sekasi sėkmingai, tikimės pratęsti savo turnyrą dar viena pergale“, – aiškino jis.

Tiesa, laiko analizei buvo ir rugpjūtį, kai rinktinės sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. Abu kartus stipresnė buvo Lietuva – 82:77 ir 78:76.

S. Scariolo išvardino ir Lietuvos rinktinės stiprybes.

„Susiduriame su varžovu, kuris pasižymi fizine jėga, turi techniškų krepšininkų, varžovas yra stipresnis už tuos, su kuriais žaidėme iki šiol. Ir tai mums bus tikrai rimtas iššūkis“, – lietuvius vertino S. Scariolo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų