Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai pergalingai pratęsė draugiškų rungtynių maratoną.

Šį kartą panevėžiečiai namų aikštelėje 97:80 (28:21, 20:27, 33:11, 16:21) įveikė Ventspilio „Ventspils“ komandą iš Latvijos.

Šeimininkų ekipoje labiausiai išsiskyrė Željko Šakičius, pelnęs 18 taškų, Jamelas Morrisas surinko 12, Mantas Rubštavičius ir Benas Griciūnas po 11, Gabrielius Maldūnas – 10 taškų.

Ventpsilio komandoje rezultatyviausias buvo Artūras Ausėjas, surinkęs 24 taškus, Guntis Sipolinis ir Linardas Jaunzemas pridėjo po 12, Kristapas Mediss ir Andrejus Šelakovas – po 10 taškų.

Jau rytoj artimiau susipažinti su atsinaujinusia Panevėžio komanda gerbėjai galės miesto gimtadienio šventėje bei sezono atidarymo 3X3 turnyre.